Ilga kelionė per kopas

IMG 25jyy69

Edita labai rimtai žiūri į mezgimą, tiek į galutinį rezultatą, tiek į patį procesą. Džiuginti turi viskas – ir spalva, ir modelis, ir mezgimo tankumas (jeigu tam reikės šimto pavyzdėlių skirtingų medžiagų virbalais, jie ir bus padaryti), ir ideali apdaila. 

IMG 256ttt1

Kai keliauji lėtai besimėgaudamas kiekvienu žingsniu, o ne tik skubi kuo greičiau iš taško A (siūlai parduotuvės maišelyje) atsidurti taške B (gatavas drabužis spintoje), tai svarbu viskas, kas kelionę daro įsimintina ir įkvepiančia – tinkamas projektų maišelis, priderinti markeriai, džiuginančių spalvų valai ir labiausiai patinkantys virbalai.

IMG 256kjh7

Tokios kelionės užtrunka, bet jos yra aukso vertės kiekviena savo pilnai išgyventa akimirka. Edita juokiasi, kad megztukas numegztas per karantiną iš siūlų, pirktų iš pačios pirmos Drops siuntos MZ. Ką tai keičia? Nebent tik priverstinį savęs bakinimą ir mezgimą be įkvėpimo iš reikalo (pirkau siūlus, o jie dabar guli ir mane graužia sąžinė blablabla, toliau pratęskite kiekvienas pagal save;)) į ramų išlaukimą, kol ateis jų (ir tavo) laikas ir aiškų žinojimą, ko nori ir kaip to pasiekti.

IMG 2555hhf 2

Ir to išlaukimo ir pagalvojimo rezultatas – jaukus, šiltas, švelnus ir labai tinkantis megztukas, nešiojamas visą vasarą ir tikrai bus nešiojamas ir toliau:).

IMG 2559 2

Editos Gendvilienės megztas megztukas iš Drops Alpaca Brushed Silk 05.{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00