Vasara kojinėse

Rachel Coopey yra viena iš tų nedaugelio kojinių dizainerių, kurios iš tiesų sukuria kažką naujo ir unikalaus, ne tik mechaniškai pritaiko atitinkamam akių skaičiui kokį raštą aului ir pėdos viršui. Ir nebūtinai tie raštai turi būti kažkokie unikalūs ar sudėtingi (kaip yra šios dienos kojinėse), jų visuma sukuria tą originalumo žymę.

DSC06212

Išleidusi naują modelį bendram mezgimui karantino laikotarpiui (krūvelė mūsų bendrai jį ir numezgėme:)), ji dar kartą palepino savo gerbėjus vasarą, Instagrame publikuodama naują paslaptingą modelį iš galiukų (sekite nuotraukas nuo krepšio spalvotų kamuoliukų iki dviejų skirtingų kojinių), kas reiškia, jog mezga ir tuo pat metu aprašo viską. 

DSC06214

Abi kojinės skirtingos, jungia jas tik tos pačios spalvos ir vienas bendras raštas – dryžiukai po keturias eilutes. Hana, mačiau procesą, mezga dvi vienodas, o aš sau leidau pažaisti. Šią porą suplanavau sau ateinančiam šaltam laikui, todėl nesukau galvos, ar kas miršta dėl simetrijos (aš ne) ir kokios spalvos kam patinka. Spalvos turėjo patikti tik man. Dar daugiau, jos turėjo atspindėti šios vasaros nuotaiką, kad žiemą pažiūrėjus į savo kojas, jausčiau šiltą žolę ir saulės įkaitintą žemę po kojomis,

DSC06218

kad prisiminčiau kartu su žole sužaliavusius Kristinos nagus

DSC06221

ir neskubrią laiko tėkmę kaime. Su uogomis ir kitomis gėrybėmis man šią vasarą ne kažką, bet vasara kojinėse patikimai užkonservuota:).

DSC06223

Kojinės megztos sekant aprašymus Rachel Coopey instagramo paskyroje, naudojant įvairius vienspalvių siūlų galiukus, kurie gyvena mano siūlų spintoje mažų kamuoliukų be etikečių pavidalu, atseku tik samaninį Regia Tweed 4-ply 9063, Admiral 383, Fabel 110, Regia 4-ply 1988, Regia Fashion Shine 6848.{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00