Šaknelės ir viršūnėlės

IMG 09mm1 2

Artėja stebuklingas trumpiausios nakties stipriausių gamtos galių metas. Paparčio žiedo, deja, neparodysiu, bet kai ką labai gražaus, šilto (juk ruošiamės naktinėti!), savo spalviniais ir tekstūriniais niuansais turtingo kaip gamta, įsitaisiusio šalia papartį primenančios skaros – tai taip:).

IMG 10bb02

Nuotrauka su veido kauke – šio pavasario prisiminimui, 

IMG 10jh13

bet svarbiausia yra, kas sužaliavo ir vandeniu bei dangumi sublizgo tarp pačių įvairiausių žemės rudumo dryželiųl

IMG 09jjj99 2

Kad dryžiukai nebūtų vienspalviai, Daiva išsirinko net trijų atspalvių moherį pridėjimui, o ripsinės juostelės suteikė visam megztiniui papildomos faktūros.

IMG 10vb20

Kišenė, pasirodžiusi per ryški ir todėl prislėpta, man primena nedidelį ežerėlį miško gelmėje, kuriame atsispindi pakrantės medžiai ir ryškiai žydras dangus.

IMG 098ll

Kas pasėta (ar pasisėjo;)) į šį stebuklingą megztą peizažą, Daiva labai nuoširdžiai stengėsi prisiminti, (tikrai Zauberball kažkokie…), bet paslaptis turbūt šiuo atveju slypi ne skaičiuose ir pavadinimuose, o laisvėje, spalvos pojūtyje, kūrybiniame džiaugsme.

IMG 09jj95

Praktiškai žiūrint, tai šiltas ir labai patogus ilgas megztukas, visu šiltuoju (ir ne tokiu šiltu;)) metu atstosiantis paltuką ar šiltą užmetamą daiktą ant vasarinių drabužėlių,

IMG 100nn8

o giliau pasikasus, tai ir yra tikrų tikriausias paparčio žiedas,

IMG 101hh7

juk kas jis, jei ne mūsų išsiskleidusios svajonės? 

IMG 09jj84

Daivos Janavičienės megztas megztinis iš pačių įvairiausių spalviškai tinkančių fingering vulgarus siūlų pridėjus moherį, spėju, Rowan KidSilk Haze 674, 628, 584, Isager Silk Mohair 60 ir dar daug atsargų, suvenyrų iš kelionių ir paslapties.{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00