Lace Ball 100 +

Ne vienas žmogus, pamatęs parduotuvėje plonyčius pereinamų spalvų Lace Ball 100 kamuoliukus, klausia, ką žmonės iš tokių, Jurgitos močiutės žodžiais tariant, musės žarnų mezga? Ar neria? Ką daryti su tokiu siūlu, jei jo net nepadvigubinsi spalvinio perėjimo nesuardęs?
Pirminė šio siūlo paskirtis yra plonos voratinklinės skaros ir šaliai, labai mėgstami megzti iš pereinamų spalvų siūlų, jiems plonumas ne minusas, o pliusas, išblokuotas kiauraraštis dailiai išsiskleidžia ir elegantiškai šildo bei puošia. Bet tai tik pirminė paskirtis ir tikrai neverta užsilikti išvykimo stotelėje, kai prieš akis begalinių atradimų kupina kelionė:).
Siūlo plonumas pliusas yra ir kombinuojant jį su kitais. Taip, gamintojo sumanytas spalvinis perėjimas greičiausiai pasikeis šiam siūlui su kitu susiporavus, bet kiek gims naujų originalių sprendimų! Jei bijote visai į lankas nukrypti eksperimentuodami su skirtingais spalviniais perėjimais (nes niekada nežinai, kokia spalva prie kurios atsidurs ir koks derinukas išlįs į dienos šviesą;)), galite dėti kartu du tokius pačius. Užteks, kad kamuoliukai nuo skirtingos spalvos prasidėtų ir neiškrypdami iš vieno spalvyno rėmų turėsite gražų melanžą, kuris dar ir horizantalias juostas sulies. O galima tiesiog pridėti antrą siūlą vienspalvį – gausite storesnę medžiagą, išliks sumanyti spalviniai perėjimai, tik pro partnerio spalvinį filtrą;).

IMG 816gg1 2

Universalaus, visiems siūlams tinkamo draugo turbūt nėra iš principo, bet jei kas vis tik suorganizuotų tokį konkursą, turiu labai rimtų įtarimų, kad laimėtų moheris. Turbūt ir be rimtesnės konkurencijos…

IMG 8167bb 2

Moheris taip gražiai jungiasi net ir su visai kitos spalvos siūlu, nesukurdamas ryškaus melanžo, o tik lengvu šydu viską apgaubdamas ir sušvelnindamas pereinamų spalvų kontrastus.

IMG 817gg1 2

Abiejuose megztukuose – tiek Rasos,

IMG 8bb175

tiek Daivos, moheris parinktas kažkuriai spalvoto kamuolio atkarpai artimas ir lyg ištirpsta jame, 

IMG 893ggg8 2

bet sukurtos medžiagos nepalyginsi su vieno Lace voratinkliu – toks jungtinių pajėgų megztukas yra ne tik labai gražus ir turtingas spalva bei tekstūra,

IMG 8ff941 2

bet yra ir labai šiltas, ir labai lengvas.

IMG 89ff47 2

Tokiai sąjungai visai nereikia įmantrių raštų ar sudėtingų fasonų – paprastas reglanas, siauras kraštelis ar nesudėtingos gerų-išvirkščių akių detalės taiko į dešimtuką.

IMG 89ff51 2

Trečiame megztuke prisitaikančio moherio vietą užima ryškus melsvas merinas.

IMG 00hh53 2

Kartu su juo sudėtas gaivių ryškių spalvų kamuoliukas ir abu siūlai čia yra lygiaverčiai partneriai – nei vienas nei savo teisių, nei pareigų neužmiršta;).

IMG 005bb7 2

Spalviniai perėjimai, ryškūs ir skaistūs kamuoliuke, čia pailgėja, praranda pirminį ryškumą, tarpais net išnyksta melsvui su melsvu susiliejus, o žydras lygus siūlas savo ryškumo dėka neužmurzindamas derinio, pridėtinių spalvų dėka ir įdomesnis, ir turtingesnis tampa.

IMG 006hh0 2

Dinamikos suteikia ir skirtingi detalių spalviniai perėjimai,

IMG 0hh067 2

o ir lygiame siūle puikiai dera (bei matosi) kiauraraščio intarpai.

IMG 007gg0 2

Pirmas megztukas megztas Rasos Bacevičienės moherį pridėjus prie Lace Ball 100 2331 (Komforto zona). Gelsvas megztas Daivos PilinkienėsLace Ball 100 2264 (Šviesa tunelio gale) su priderintu moheriu. Melsvas megztukas megztas Daivos Palionienės, prie ryškiai žydros merino vilnos pridėjus Lace Ball 100 2357 (Šviesos spinduliai).{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00