Kalėdinis gimtadienio tęsinys

Prognozuoti mūsų gimtadieninių skarų tęsinius reikėjo tiek pat įžvalgumo, kiek nuspėti, jog po vasaros ateis ruduo, o po jo – žiema.

1-IMG 87hh85

O kad Jurgita moka ir mėgsta smulkius kruopščius rankdarbius, tai net spėlioti nereikėjo, visos mes tą žinom ir atsistebėti negalim jos siūline juvelyrika, bet nuo jos pirštinių ir kepurės komplekto prie gautos skaros aš likau be žado.

1-IMG 880tt2

Pradėkime nuo to, kad skaros buvo septyniolikos žmonių kolektyvinis darbas. Gavosi jos vientisos ir spalviškai, ir stilistiškai, bet rezultatas reiškė mažų mažiausiai septyniolika skirtingų spalvų! (Tikrai daugiau, nes vien aš Jurgitos skaroje numezgiau kokius 10 skirtingų spalvų dryžiukų;).) Jei pasirenki tinkamą vienspalvį, tuomet saugiai gali išplaukti stipriai galvos nesukdamas. (Sukti vis tiek reikės – raštą ir modelį prie bendro stiliaus pritaikyti…), o jei derini margus – jau suki į plačius vandenis…;)

1-IMG 8773

Jurgita ne šiaip priderino margus, taip juos kombinavo, tarpais išskirdama siūlelius, kad išgautų grakštesnį perėjimą, kad net sunku suprasti, kad visos komplekto dalys ne vienu metu ir ne iš vienų rankų gimė.

1-IMG 87nn88

Kepurės spalvos ripso dryželiais keičiasi, 

1-IMG nn8794

o pirštinių modelį Jurgita pasirinko labai universalų ir dėkingą spalviniams perėjimams – mažų saulučių eilutės dailiai spalvas atskiria.

1-IMG 88ff11

Vien iš kojininio siūlo, kaip visos komplekto dalys, pirštinės būtų tikrai per vėsios šaltesniems orams, todėl Jurgita pasirinko labai išmanų Kristinos Vilimaitės modelį iš dviejų sluoksnių – storas apatinis užtikrina šilumą, o dailus išorinis – taip, dailumą:). Ir tikimą prie kitų aprangos detalių. Pasikeis Jurgita kepurę su skara, šmaukšt naujas išorines pirštines nusimezga ir ant to paties storo apatinuko užmauna, dailiomis perlamutrinėmis gėlytėmis prisega.

1-IMG 8gg810

O kol kas dabartiniai orai leidžia mėgautis naujais aksesuarais. Ir neatsilaikyti pagundai karts nuo karto rankas prie kepurės pakelti, kad visi išsižiotų, kaip tie spalviniai perėjimai susinchronizuoti!

1-IMG 881n3

Jurgitos Žilinskaitės megztos pirštinės ir kepurė. Pirštinių modelis – „Outside Childhood„, siūlai – Crazy Zauberball 1660 (Upės vaga), Admiral 10264, Regia Melange 02247, Regia 4-ply 06849, Drops Fabel 910, mėlynai margas Opal, pametęs etiketę;(, WYS Signature 4-ply 240 ir 129, Lett Lopi 0054.{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00