Visžalė

1-IMG 70kj23

Wunderklecks kamuoliukai yra taip stebuklingai dažyti, kad yra tiesiog dovana ieškantiems subtilių ir nemechaninių spalvinių derinių. Net jei rinksitės šį siūlą pramaišiui dryžuoti su vienspalviu, tai juostelės neturės nieko bendra su liniuotais užrašinių puslapiais, greičiau atrodys kaip sudygęs daržas, kurio viena vaga lenkia kitą savo augintinių vešlumu, o trečioji, žiūrėk, jau spalvotais žiedeliais pasidabinus…

1-IMG 703kkj1

Vilma savo spalviniams eksperimentams taip pat pasirinko populiarų įstrižos skaros modelį ir dažniausiai jam naudojamą ripso raštą, tik kaip griežtos tvarkos nemėgstančioje gamtoje tai skylučių pabarstė, tai subtiliai pakeitė spalvotų ir vienspalvių dryžiukų santykį.

1-IMG 70lk33

Vienspalviai siūlai – kelių atspalvių, o Wunderklecks vienas, bet toks turtingas, kad kiekvienoje kaimynystėje jaučiasi kaip namie.

1-IMG 7jk035

Ir net prie gamtos – tikras chameleonas tas žiogas! – prisitaiko savo geltonais rudens lapais ir balsvais šalnos potėpiais…

1-IMG 70l37

Vilmos Bukaitės megzta skara pagal „Ex Boyfriends” receptą, siūlai – vienspalvė kelių atspalvių žalia vilna kartu su Wunderklecks 2177 (Žiogas).

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00