Dvigubo mezgimo kursai

Prieš akis – žiemos šalčiai ir pats geriausias jiems pasiruošimas yra dvigubi mezginiai:). 2019 metų lapkričio 9 dieną, šeštadienį, 11-14 val. kviečiame į dvigubos pirštinės mezgimo kursus.

IMG 1485 2

Kursų metu mes nemegsime tikros pirštinės, ką paprastai darome. Šį kartą netradiciškai megsime mažą pavyzdėlį, kad kursų metu suspėtume jį pabaigti. Mažoje pirštinytėje išsibandysite visas dvigubam mezgimui reikalingas technikas – dvispalvį uždėjimą (mokysimės vienos rūšies, bet aptarsim galimus variantus), dvigubą mezgimą tiek viena spalva, tiek spalvotais raštais, dvigubo nykščio mezgimą ir mezginio užbaigimą.

IMG 1492 2

Viena jūsų numegztos pirštinytės pusė atrodys taip:

IMG 1488 2

o kita – jos atvirkštinis (spalvine prasme) atspindys. 

IMG 1489 3

Po mažo pavyzduko bus lengvi ir tikri dideli mezginiai – šiltos pirštinės, kepurės, dvigubi užklotai ar skaros. Kokius gražius ir šiltus daiktus numezgė praeitų kursų dalyviai, galite pamatyti čia. Ypatingai ši technika tinka spalvotiems raštiems su dideliais vienos spalvos plotais. Paprastu žakardu mezgant, laisvą siūlą tektų nuolat kabinti ir rūpintis ilgom kilpom išvirkščiojoje pusėje. Dvigubame mezginyje nei kilpų, nei išvirkščiosios pusės. Dvi – skirtingų spalvų – geros:). Bandom?

IMG 1504 2

Kursų kaina – 20 €. Medžiagos į kainą neįeina, jas galėsite įsigyti parduotuvėje. Būtina registracija el.paštu     info@mezgimozona.lt, telefonu (867643668) ar tiesiog užėjus į parduotuvę.{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00