Ant bangos

Vakarykštis įrašas nepasipildė ir gaudydama atostogaujantį burtų nykštuką, kuris ištrauks prizo laimėtoją, noriu papasakoti apie vieną ypatingai populiarią pastaruoju metu tendenciją mezgimo pasaulyje – tai visur egzistuojantis moheris. Papasakoti – ne visai tas žodis, nes tai tokia „naujiena”, kad tendencijos šios turbūt tik aklas nepastebėjo.  Moheris dedamas prie pačių įvairiausių siūlų ir nepaisant jo plonumo ir delikatumo, efekto svoris – milžiniškas. Mezginyje to lengvo pūkelio gali ir nepastebėti, bet pats mezginys!!! Jis kaip mielės tešloje suveikia ir daiktas įgauna lengvą apimtį, purumą ir efemerišką rūką aplink. Matai pažįstamą siūlą (tą, prie kurio moheris pridėtas ir lyg ištirpęs jame) ir negali suprasti, kas taip stebuklingai jį pakeitė.

IMG 150jj7

Estiška vilna ir skaros iš jos tai matytos ir permatytos, o šią išvydau ir negalėjau susilaikyti neišsižiojus, kokio jaukumo daiktas apie kaklą susisukęs, koks minkštas, purus ir pūkuotas.

IMG 15lk09

Skirtingų spalvų pridėtas moheris neduoda aiškaus melanžo, jis tik spalvota migla dar labiau užtrina estiškos vilnos pereinamų atspalvių ribas. Lyg lapė uodega pažarsto ausinius lapus…

IMG 15k12

Tas plonytis priedas suteikia labai rimtos apimties ir nesuteikdamas papildomo svorio (beveik), pagerina mezginio kritimą (mojam šilkui!) bei aprūpina papildoma šiluma.

IMG 151gh3

Ir tvirtumu! Ar žinote, kad natūralių siūlų pasaulyje moheris vaidina poliamido vaidmenį tradiciniuose kojininiuose siūluose?

IMG 152gg5

Renatos skara didžiulė, populiaraus asimetriško silueto, kurį kertanti eilių lenkimosi linija dailiai suskaido ypaprastą pereinamų spalvų dryžių juostas.

IMG 1kk518

Su tokia garantuotai nesušalti ir tikrai neliksi nepastebėtas:).

IMG 1uu521

IMG 152kk9

Renatos Ustilaitės megzta skara iš estiškos Aade Long 8/2 artistic vilnos (Rust) su pridėtu Drops KidSilk 17 ir Rowan KidSilk Haze 595 ir 641. Models – „Point the Way„.{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00