Paskutinės minutės mezginiai? Kodėl ne:)

Nebesiūlau nieko megzti po eglute. Kas buvo susiplanavęs megztas dovanas, greičiausiai jas pabaigė ar baiginėja, o kam tik dabar šovė tokia šilta mintis ar dar neturite jaukios naminės dovanos brangiam žmogui, siūlai „pasivaikščioti” po kelias man pažįstamas internetines parduotuves, kuriose mezgami daiktai iš kokybiškų medžiagų, su skoniu ir stiliumi. Individualaus užsakymo jau nebepateiksite, bet galbūt virtualiose lentynose jau laukia būtent jūsų daiktas:). Visos parduotuvės yra Vilniuje, taip kad šansų suspėti turite.
Po labai žiemišku pavadinimu „Balaknits” slepiasi šilčiausios pirštinės iš alpakų ir islandiškos vilnos. Minimalistinės – pats tas šiuolaikinės spintos savininkui:).

il fullxfull.1705943081 qv2s

Rūta savo „ScrapsKeeper” dirbtuvėse ne tik mezga, bet ir neria, siuva, kūrybiškai perdirba medžiagas, rasite pas ją gražių daiktų ir moterims, ir vyrams, ir vaikams, ir namams. Pati auginanti dvi mergaites, princesiškus reikalus ji išmano puikiai ir išsprendžia labai skoningai!

il 570xN.1367259759 qlc6

Agnės mezginiai margi ir spalvoti, ir labai modernūs. Rasite ir pirštinių, ir kepurių, ir skarų, ir kojinių. Taip pat visoms lytims ir visiems amžiams. Labai skoninga, dailu ir labai šiuolaikiška. Jei ieškote daiktų, kurie suteiktų žaismės ir išskirtinumo garderobui be jokio praeitų dešimtmečių šleifo (čia ne gerąja prasme;)), esate geroje vietoje:).

il 570xN.1692961807 chft

Išskirtinės Eglės skaros-paveikslai, ne kartą matyti MZ dienoraštyje, yra prieinami jos internetinėje parduotuvėje, pasižvalgykite.

il 570xN.1423385333 m83i

Ir mylimiausios Žirafos, daugeliui pažįstamos ir be galo mylimos, ten rasite ne tik daug stebuklingų mezginių, bet ir kitų labai ypatingų daiktų (mezgėjams dar paieškokite sagų, žymeklių ir nuostabių dėžučių viskam supakuoti, neradę čia, ieškokite ten), kuriuos gausite taip supakuotos, kad nesinorės pralupti. O pramušę sidabrą, rasite auksą…

Kepure--labai-zalia--megzta-rankomis--vilnone--jauki-ir-smagi-5a5f5569a2d24

Šilto ir ramaus galvojimo, smagaus ir su meile rinkimosi taip pat pagamintų daiktų!{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00