Kalbėdama apie dvipusį anglišką stulpelį, jo didžioji populiarintoji ir raštų kūrėja Nancy Marchant savo knygose pataria „lipnų” siūlą, mezgantys žmonės supras, apie ką kalbu. Būtent dėl šios priežasties vienas jos mėgstamiausių siūlų yra plonas moheris su šilku. Matyt todėl, kad iki Nyderlandų neatėjo estiška vilna;).
Viengijė vilna yra pakankamai plona, kad išmegzta puriu ir apimties suteikiančiu raštu ji vis tiek išliks komfortabilaus nešiojimui storumo (ar greičiau plonumo), gal tik oro tarpuose dar daugiau šilumos prikaups ;). Puikiai sulimpanti, todėl megzti bus patogu, akys neslys, o reikalui esant (geriau, aišku, jo nebūtų;)) ir gerai besiardanti, ši vilna gali puikiai pasitarnauti dvispalviam angliškam stulpeliui megzti tiek vienspalvė, tiek ilgais perėjimais marginta.
Šiandieninė versija – ryškaus grafinio sprendimo. Du kontrastingi vienspalviai siūlai susipina į švarų ir raiškų raštą, kuriame dvispalvis angliškas stulpelis draugiškai sugyvena su paprasčiausiais ripsiniais dryžiukais.
Populiari šiuo metu asimetriško trikampio forma žada gan tradicinį vaizdą. Tradiciniam mezgėjui. Šios skaros autorė pažiūrėjo kitu kampu. Nuo savęs pridėta ripsinė trumpų eilių uodegėlė suteikia skarai ir papildomo ilgio, ir žaismės kompozicijai.
Daivos Janavičienės megzta skara iš ploniausios estiškos vilnos Aade Long 8/1 (balta ir tamsiai mėlyna), modelis – „Ramble„.{jcomments on}