Ploniausia estiška vilna ir angliškas stulpelis

IMG 828gg8

Kalbėdama apie dvipusį anglišką stulpelį, jo didžioji populiarintoji ir raštų kūrėja Nancy Marchant savo knygose pataria „lipnų” siūlą, mezgantys žmonės supras, apie ką kalbu. Būtent dėl šios priežasties vienas jos mėgstamiausių siūlų yra plonas moheris su šilku. Matyt todėl, kad iki Nyderlandų neatėjo estiška vilna;).

IMG 82gg78

Viengijė vilna yra pakankamai plona, kad išmegzta puriu ir apimties suteikiančiu raštu ji vis tiek išliks komfortabilaus nešiojimui storumo (ar greičiau plonumo), gal tik oro tarpuose dar daugiau šilumos prikaups ;). Puikiai sulimpanti, todėl megzti bus patogu, akys neslys,  o reikalui esant (geriau, aišku, jo nebūtų;)) ir gerai besiardanti, ši vilna gali puikiai pasitarnauti dvispalviam angliškam stulpeliui megzti tiek vienspalvė, tiek ilgais perėjimais marginta.

IMG 82kji79

Šiandieninė versija – ryškaus grafinio sprendimo. Du kontrastingi vienspalviai siūlai susipina į švarų ir raiškų raštą, kuriame dvispalvis angliškas stulpelis draugiškai sugyvena su paprasčiausiais ripsiniais dryžiukais.

IMG 82dd82

Populiari šiuo metu asimetriško trikampio forma žada gan tradicinį vaizdą. Tradiciniam mezgėjui. Šios skaros autorė pažiūrėjo kitu kampu. Nuo savęs pridėta ripsinė trumpų eilių uodegėlė suteikia skarai ir papildomo ilgio, ir žaismės kompozicijai.

IMG 828lk6

Daivos Janavičienės megzta skara iš ploniausios estiškos vilnos Aade Long 8/1 (balta ir tamsiai mėlyna), modelis – „Ramble„.{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00