Spinduliai

IMG 1749

Naujoje Dalios suknelėje susijungia du modeliai. Jei kišenės nesunkiai išduoda apatinės dalies priklausomybę „Still Light Tunic„, tai viršutinės dalies giminystė su „Seacoast” megztiniu toli gražu ne tokia akivaizdi.

IMG 1750

Tas pats gerų-išvirkščių akių žaidimas, tik dviem spalvom ir viskas pasikeičia.

IMG 1753

Abu siūlai nekontrastingi, vienspalvė ochra net atsispindi margoje tamsioje. Gelsvi vertikalūs dryžiukai spinduliais gula apie kaklą, lyg nedrąsi žiemos saulė švelniai nuauksindama viską aplinkui.

IMG 1754

Nesužavėjusi pradžia kuriam laikui sustabdė mezgimą, paskui nauja estiška siunta priminė. Ne tik priminė – aktyviai įsijungė;).

IMG 1759

Ten, kur saulės šviesa jau tik tik bematyti. Tokia šių metų žiema, praeita akivaizdžiai buvo saulėtesnė;)).

IMG 1761

Nepaisant šiokių tokių meteorologinių skirtumų, abiejų siuntų unikalūs estiškos vilnos spalvynai jei ne pakartojo (todėl jie ir unikalūs!) vienas kitą, tai lyg aidas atsikartojo. Truputį tamsiau, truputį ryškiau. Suknelė nuo to turtingumo tik laimėjo.

IMG 176j4

Šilta, lengva ir labai graži vilna dar kartą pateisino savo žieminių suknelių siūlo karalienės vardą.

IMG 176hhh8

Apyrankės ilgio rankovės kaip ir prie žiemos ne taip gerai dera, bet yra gražios ir praktiškos. Šilumai mezgamos riešinės, suteiksiančios apdarui kaskart vis kitą nuotaiką.

IMG 17j69

Dalios Liepuonienės megzta suknelė iš estiškos Aade Long vilnos 8/2 vienspalvė ochra ir artistic. Modeliai – „Still Light Tunic” ir „Seacoast„.{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00