Odė kojinėms

IMG 2037

Daiktai pirmojoje Renatos atsiųstoje nuotraukoje toli gražu ne atsitiktiniai. Turbūt ji ir nedėliojo kažkaip labai specialiai, tiesiog malonumai ir gyvenimo džiaugsmai traukte traukia vienas kitą. Šiltas vilnones kojines išvysite bet kurioje teksto apie jaukumą, gerumą, šilumą iliustracijoje.

IMG 203hnn6J

Labai norėčiau paskatinti visus mezgėjus išmokti megzti kojines, nes šiltos kojinės sušąlus yra tikrai vienas didžiausių gyvenimo malonumų. Paprašykit šeimą jomis aprūpinančios močiutės, kad atskleistų savo paslaptis, informacijos pilnas internetas, tam skirta begalės knygų, o kas mėgstate mokytis su parodančiu žmogumi, labai kviečiam į kulnų kursus, tokius ar kitokius, kuo daugiau mokėsit, tuo įvairesnis kojinių pasaulis atsivers:). Kojinių mezgimas yra labai paprastas dalykas, kai moki, jis tik niekad nebandžiusiems kvepia raketų mokslu. Net jei ir neprisikiriate savęs prie smulkmės mezgėjų, pabandykit, tik tada sužinosit, patinka jums megzti kojines ar ne. Daug šansų, kad užsikabinsite ir prieš jus atsivers visai naujas pasaulis.

paradies1 medium2

Peržengę gana gajų mūsuose įprotį megzti kojines iš to, kas atlieka, pamatysite, kokių tvirtų gražių siūlų yra pagaminta kojinėms. Iš kuklaus ir praktiško aksesuaro jos virto tikrais dizaino šedevrais!

IMG 2223 medium2

Kojinės jokiu būdu neturi būti tik niūrios ir storos, jos gali spindėti kaip šie Vaidos rojaus paukščiai. Pirmą kartą apžiūrinėjant šią porą pamačiau, kad pati kojinė savo forma primena paukštį. O jie gali būti pačių egzotiškiausių ir gražiausių spalvų!

paradies2 medium2

Kojinės yra puiki galimybė įdomiai ir naudingai suderinti net mažiausius siūlų kiekius,

P1016180 medium2

pažaisti raštais ir spalvomis.

IMG 6038 medium2

Kojinės gali būti mažas juvelyrinis šedevras,

IMG 4193 medium2

IMG 4196 medium2

tokiame mažame daikte gali tilpti visa Hebridų salų mezgimo istorija

1 medium

ar mylimo dailininko paveikslai.

kelias1-1 medium2

Kojinės yra toks galingas šilumos ir jaukumo simbolis, jog praverčia ne tik šaltu metų laiku. Su jomis visada galima miegoti, kai reikia gerumo ir meilės, visai nebūtinai jos turi būti ant kojų;). Ypač jei esi toli, o mamos numegztos kojinės iš kamuoliuko, kuris vadinasi „Kelias nuo manęs iki tavęs ir atgal”.

kelias medium2

Pabaigai mano ne kartą jau cituota Pablo Nerudos „Odė kojinėms”, tiksliau jos pabaiga (visą eilėraštį paslaugiai parodys google, tik paprašykit).

The moral of my ode is this:
beauty is twice beauty
and what is good is doubly good
when it is a matter of two socks
made of wool in winter.

IMG 6842

Pirmoji pora megzta Renatos Blackutės Sirri 5/2 10, C8, C10, C4. Rojaus paukščiai megzti Vaidos B., modelis „Paradiesvogel„, siūlai – Regia Tweed Trend & Clasic 9073, Opal Sweet & Spicy 8610 (Arbūzas). Geltonai taškuota pora megzta Rasos Juškienės iš įvairių kojininių siūlų galiukų, modelis – „Broken Seed Stitch Socks„. Iš galiukų mylimais žakardiniais raštais megzta ir rausva Virginijos Sankalienės pora. Pilka juvelyrika – Dalios Liepuonienės, modelis – „Zwickel„, siūlai – Fabel 114. Tamsiai ruda su šviesiu raštu pora megzta Gitanos Gricienės, modelis – „Albion„, siūlai –  Regia solid 4-ply 2905, Admiral Melange 7398. Miego draugai megzti Audronės SteponaitienėsOpal Hundertwasser 823 (Kelias nuo manęs iki tavęs ir atgal). Zylutės megztos Jolantos KasteckienėsSignature 4-ply 818 (Mėlynoji zylė) ir 240 (Karamelė). Nuotraukos autorių.{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00