Revive užmestukas

Kiek nori gali aplinkui visi dejuoti dėl lietingos ir vėsios vasaros, bet kas jau kas, o mezgėjos tai tikrai įvertins šiųmetinį orą. Nepasipuikuosi gi gražiausiais vasariniais mezginiais, kai oras įkaitęs taip, kad norisi nusivilkti odą, siūlas limpa prie prakaituotų pirštų, o vien nuo minties, kad dar kažkas gali gulti ant kelių, pasidaro silpna. Užtai ši vasara yra tikras rojus visokiems vasarinių pluoštų užmestukams, susiaustukams, megztukams ir skaroms.

IMG 4705

Dangus dabar plačiausia šypsena šypsosi mezgėjams ir atidžiai prižiūri saulę, kad galėtume vaikščioti su tokiais elegantiškais ir kartu nepretenzingais užmestukais, kokiu pasirodė Audronė vieną gražią dieną MZ. Rowan Revive – turtingas ir gražus pats iš savęs, o ši pilka (481) ypač puošniai sužiba pritaikyta prie veido ir viso garderobo.

IMG 4709

Modelis – vienas populiariausių užmestukų su dviem priekiais. Raštas – lygios geros akys su perliniais krašteliais, kad nesiriestų ir švelniai tekstūriškai aprėmintų. Visko tiek, kiek ir kur reikia, ir nė lašo daugiau. Pats pačiausias!

IMG 4715{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00