Kojinių sezono atidarymas

Kai pasakiau savo jaunesniajam vaikučiui, kad pagaliau mezgu jam baltas kojines, kaip pageidavo, jis tik pečiais patraukė. Jau vasara, šilta, kokios kojinės? „Neįsivaizduoju, kaip galima dabar galvoti apie žiemą”,- nuoširdžiai nusistebėjo. Mane savo ruožtu nustebino jo toks nuoširdus buvimas čia ir dabar. Pamąsčius supratau, kad abu mes turbūt teisūs, nes į tą patį daiktą žiūrim iš skirtingų barikadų pusių: vartotojo ir mezgėjo. Pirmasis galvoja apie šiltas kojines tik tada, kai sušąla kojas, o antrasis mato kojinėse mažą, labilų, greitai užbaigiamą, kelių nešildantį, pusės bagažo neužimantį, smagų ir kūrybingą, ar tiesiog reikalingą projektą. Toks lengvai įšoks į kelionių krepšį, megsis draugijoje, nereikalaudamas ypatingų paskaičiavimų ir primatavimų (jei ką, basa koja paruošta), neguls vilnos kilogramais ant kelių šiltą vasaros dieną ir nesitęs amžinybę. Kojinės – yra ne tik labai praktiškas daiktas, bet ir labai geras laukas įvairiems eksperimentams, tiek raštų, tiek spalvų, tiek konstrukcijų. Ir viskas mini formatu! Kad čia ne vieno žmogaus mintys liudija ir ypatingas pastarosiomis dienomis dėmesys kojininiams siūlams.
Šiandienos įrašui iš daugybės pavyzdžių išsirinkau labiausiai sezoninius savo spalvomis ir nuotaikomis.

IMG 2528

Alyvų žiedų spalvų žaidimas raštais

mazasis-princas medium2

ar Mažojo Princo rožės, tuoj pražysiančios ir mūsų soduose…

mazasis-pricas2 medium2

Kojiniai siūlai yra visi vienodo storio, nesvarbu gamintojas, todėl draugiškai sugyvena vienoje poroje,

kojines-2016-12-2 medium2

sukurdamos savaitgalio prie ežero nuotaiką.

kojines-2016-12-1 medium2

Ar žemuogių pievelę,

P5256059 medium2

kojines, kurios kvepės saldžiomis birželio uogomis visą šaltą ir gūdų metų laiką.

P5256051 medium2

Ši Rasos pora akivaizdžiai parodo, koks kūrybingas, netikėtas ir smagus gali būti kojinių mezgimas.

IMG 4031

Savo žemuogių pievelę Rasa rado ne kur kitur, o ryškių švarių spalvų Italijos vėliavos kamuoliuke. Į baltą ir žalią spalvas pridėjus kas eilutę šiobeito, vieną vaizdą stebuklingai pakeitė visai kitas. Didi kūrybos magija… Tik kojinėse:).

P5256060 medium2

Pirmoji alyvinė pora megzta iš Opal uni 5186, modelis – „Alonzo„. Rožinės ir žaliai mėlynos kojinės megztos ir fotografuotos Audronės Steponaitienės, rožinės megztos iš Opal Mažasis princas 7761 (Mažasis princas ir jo rožė), kita pora – iš Fabel 108, 112, Regia 4-ply 1932, Regia Design Line by Kaffe Fassett Ombre Stripe 4484 (Samanų sodas). Paskutinė pora megzta ir fotografuota Rasos Juškienės, siūlai –  Regia 4-ply World Ball Color 2610 (Italija) su priedais, modelis – „Baby Backward Ribs„.{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00