Tingėti negarbinga?

Jau nuo pačių pirmųjų į rankas paimtų knygų mums buvo visokiais būdais teigiama, kad „tingėti negarbinga, tingėti negražu”, todėl net žado netekau, kai užklaususi seniai matytos mezgėjos, ką pastaruoju metu ji mezga (kokius porą metų), išgirdusi, kad nieko ir pasiteiravusi kodėl, sulaukiau trumpo ir aiškaus atsakymo: „Tingiu”. „Rimtas atsakymas”- išlemenau. „Nuoširdus”,- pritarė ji man. Taip pasikalbėjom jai besirenkant siūlus taip gražiai visą laiką megztom riešinėm.

IMG 9673

Po labai neilgo laiko ji pasirodė su štai tokia kolekcija pačių nuostabiausių, kruopščiausiai sumegztų ir skirtingų spalvų karoliukais išraštuotų riešinių ir privertė mane permąstyti „tinginystę” dar kartą.

IMG 9676

Jei tuo žodžiu vadinsime tylų grūdo žiemojimą belaukiant pavasario, tai tegyvuoja tokia tinginystė, kuri išsiskleidžia štai tokiais žiedais!

IMG 9678

Pražysta įvairiaspalvėm rožėm,

IMG 9680

IMG 9682

suvilnija puošniom plunksnom,

IMG 9683

IMG 9684

 Išsiskleidžia didžiuliais, akį traukiančiais žiedais su pumpurų kekėm

IMG 9687

ir sulapoja visa eile medelių.

IMG 9691

Šitą porą nuotraukoms pasiskolinau nuo rankų, nes taip rimtai dirbančios rankos turi nešalti.

IMG 9693

Šios kolekcijos atsiradimas kalėdiniu laikotarpiu – ne atsitiktinumas. Visiems puiki proga prisiminti, kokia tai karališka dovana yra.

IMG 9697

Elvyros Judickienės megztos riešinės iš Merino Land 17 (juodos) ir Ogrės vilnos (tamsiai mėlynos ir rudos).{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00