Skaros vyriškai

p1

Skara daugeliui automatiškai asocijuojasi su aksesuaru moterišku, mat į galvą tuoj ateina visokie raukinukai, karoliukai ir romantiški kiauraraščiai. Moderni ir grafiška, ji puikiai tiks abiems stilingoms lytims. Baktusą vyrai jau sėkmingai įvaldė. Dizaineriai nemažai triūsia prie repertuaro plėtros ir garsaus dizainerio Stephen West indėlis čia svarus ir nenuginčyjamas.

p3

Vieną jo modelių, nepaprastai gražiai ir skoningai Elvitos įgyvendintą, šiandien matote. Atkreipkite dėmesį į mezginio raštą. Pas mus jis neturi vieno vardo, kas anglišku, kas japonišku, kas švedišku stulpeliu jį vadina. Esmė – vienoje eilėje nukeliam gerą akį su užmetimu, išvirkščią išmezgam, kitoje – atvirkščiai. Gaunam purų stambų stulpelį, ypatingai ryškų mezgant dviem spalvom. Raštas dvipusis, kas idealu skarai (nereikia sukti galvos, ar ta puse užsisukai), o ir įvairovės mylėtojai viename daikte turės du, mat abejose pusėse dominuoja priešingos spalvos. Atkreipiu jūsų dėmesį į jį ir dėl to, kad raštas labai geras, daug kur panaudotinas, bet ir kad jis įvairiausiais pavidalais ant pačios aukščiausios bangos mezgimo vandenyne pakilęs. Ir vis kyla. Be Stephen West čia taip pat neapsieita.

P2010010

Kas ieškote įvairovės ir nestandartinių sprendimų, tikrai rasite ką išsirinkti tarp daugybės jo modelių. Tai, kad dizaineris yra vyras ir pats pozuoja su savo mezginiais, nebūtinai reiškia, kad jie sukurti tik vyrams. Tokios štai skaros aš pati oi kaip norėčiau. Ir tai tikrai bus ne pirmas ir ne paskutinis daiktas, sėkmingai permigravęs iš vyrų į moterišką garderobą…

P1300004

Elvitos Ivoškienės megzta skara ir nuotraukos. Modelis – „Askew me Shawl„, siūlai – Rowan Felted Tweed 170, 173, 175, 177, Rowan Tweed 600, Schoppel admiral ombre 1658.

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00