Still Light pavasariškai

Pažįstama tunika?;) Ar skamba kaip girdėtas motyvas talentingoje interpretacijoje?

1-P5240097

Still Light labiausiai įprasta matyti šiltą ir vilnonę. Tiesa, vasarinių versijų iš lino taip pat yra. Elvitos tunika ištiesia draugišką ranką vienai ir kitai. 

1-P5240148

Neplonas, bet tradiciškai vasariškos sudėties siūlas (šilkas, viskozė ir medvilnė) – pats tinkamiausias visiems sezonams. Jis nekaitins vasarą ir bus pakankamai šiltas žiemos metu daugelyje šildomų patalpų. Storokas siūlas – idealus tokio silueto megztai suknelei, nes puikiai laikys formą ir be jokių papildomų sluoksnių, taip nepageidautinų vasarą.

1-P5240122

Gražios skaidrios spalvos ji puikiai įsipaišys į vasarinį garderobą, žiemą pradžiugins akis netikėta vasariška gaiva ir atostogų dvelksmu. Tvidinis siūlas tik šelmiškai mirktels savo vilnoniam lietaus šalies broliui ir nuskubės po palmėm į žydrus tolius. Graži ir elegantiška suknutė reikalui esant gali virsti tunika ant siaurų kelnių ar timpų. Kultinis reikalas ant labai tvirto pagrindo.

1-P5240204

Elvitos Ivoškienės megzta suknutė ir nuotraukos. Modelis – „Still Light Tunic”, siūlai – Rowan Revive 473.{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00