Terbelė geriems dalykams

1-DSC 0004 medium2gg

Vis žiūrėdavau į Daivą, ateinančią su Kristinos nerta terbele, ir atsižiūrėti negalėdavau. Kokia ji graži pati iš savęs ir kaip tinka Daivai prie bet kokio jos drabužio.

1-DSC 0005 medium2

Dabar vaikštau pati ir kiekvieną kartą negaliu atsidžiaugti ir atsigrožėti. Kokia ji daili pati iš savęs, kokiomis smagiomis Kristinos gamintom sagom pasipuošusi ir kaip tinka prie bet kokio mano apsirengimo. Gal dėl to, kad pritaikyta, kaip ir mano apsirengimas, prie manęs pačios?:)

1-IMG 1365

Esu pratusi nešiotis su savimi pusę gyvenimo, panašu, kad teks atprasti, nes tiek į šią stebuklingą terbelę netelpa. Kristina taip ir parašė palinkėjime, kad tai yra terbelė geriems dalykams. Todėl iš viso gyvenimo nešulio su ja einant dabar man tenka atsirinkti tik pačius geriausius dalykus. Jokio balasto! O smalsaujantiems, kaip nešiojasi nerta terbelė, turiu pasakyti, jog visi tie geri dalykai, net iki pat viršaus prikrauti, netempia, netįsta ir nesideformuoja. Burtai ar tuniso vąšelis? AČIŪ, Kristina!!!:)

1-IMG 1368

Kristinos Bajorienės nertas krepšelisRosarios4 Re-Use 01, 05, 07, 11. Jos pačios gamintos sagos  ir dvi pirmos nuotraukos.{jcomments on}

 

 

 

2 komentarai apie “Terbelė geriems dalykams”

  1. Atgalinis pranešimas: Perdirbta medvilnė – mezgimo zona
  2. Atgalinis pranešimas: Perdirbta medvilnė – mezgimo zona

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00