Noras su linu

Panašu, kad plonojo Noro siūlo ir lino derinys tapo šios vasaros hitu:). Kuris iš plonųjų („Stained Glass” ar „Cashmere Flavor”), labai didelės reikšmės derinyje nevaidina, nes siūlo savybės (viename dominuoja medvilnė, kitame – viskozė), ryšios mezgant solo, derinyje prislopsta, linas tvirta ranka suima mezginį, suteikdamas jam masės ir kritimo. Noro siūlas viską gražiai paspalvina. Ir variantų – begalybė.

1-IMG 4127

Linas gali būti neutralus pilkas, tuomet jis lyg rūkas užkloja ryškų kolegą. Gali būti mezgamas gerosiomis akimis, gali – išvirkščiosiomis, kaip trečiasis Rasos megztukas.

1-IMG 4125

 Evelinos tunikoje – linas jau spalvotas, salotinis ir gražiai žaidžia su žalių atspalvių Noro.

1-IMG 4130

Daugelis tokiems margiems siūlams jokio ypatingo rašto neieško, tik silueto, bet pažiūrėkit, kaip efektingai atrodo nedidelis asimetriškas kiauraraštinis zigzagas šone! Kai tunika tokių gamtos spalvų, tas zigzagas atrodo lyg ne numegztas, o natūraliai išdygęs jam tinkamoje vietoje:).

1-IMG 4129

Kalbant apie siluetus, visi Evelinos mezginiai – jos pačios sugalvoti ir sumodeliuoti. Pridėjus „Smaragdą” – jau visa kolekcija! Orai nešiojimui palankūs:).

1-IMG 4131

Rasa savo megztiniui prie Noro priderino pilkšvai žalsvą liną ir kur su tokiu vandeniniu megztuku fotografuotis, jei ne prie vandens:)?

P7310362 medium2

Gal miške?

IMG 5766 medium2

Išvirkščios akys dar labiau spalvas išplauna ir sulieja.

P7310388 medium2

IMG 5712 medium2

Labai dailaus ir kartu paprasto silueto. Ir preciziška apdaila.

P7310372 medium2

Orai ilgoms rankovėms dabar nepalankūs, bet tuoj tuoj ruduo pasirodys savo ryškiai žvaigždėtu dangumi ir vėsiais vakarais. Ir bus taip smagu užsimesti visom vasaros spalvom ir nuotaikom dvelkiantį megztuką…

P7310371 medium2

Pirmosios dvi palaidinės megztos Evelinos Drazdauskienės. Pirmojoje suderintas pilkas linas su Noro Stained Glass 5, antroje – salotinis linas su Cashmere Flavor 153. Trečiasis megztukas megztas Rasos Juškienės iš lino, suderinto su Noro Stained Glass 5, 6. Modeliui įtaką padarė šis megztukas. Nuotraukos autorių.{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00