Trys viename

Pirmą kartą pamačiau šį trio čia

Trys viename

Tiksliau, dar prieš pamatant visas tas gražias nuotraukas, Daiva atvežė man gautus iš Rasos komplektėlius apžiūrėti gyvai. Apžiūrėjau, o vakare sureagavau. Atidarinėjau vis žirafų parduotuvę ir rinkausi, kurią nuotrauką kuriam kompiuterio darbalaukiui išsirinkti. (Jei kam kyla kokių minčių apie autorines teises, tai nieko negirdžiu. Ką sakot???). Negaliu pasakyti, kad seniai jau nesu mačiusi tokių gražių mezginių, nes mezginius matau nuolat ir tikrai labai gražius ir ypatingus. Bet tikrai tikrai jau seniai taip nesu norėjusi ko nors TURĖTI. Baisiai gailėjausi, kad nepasimatavau jų, kai turėjau tokią progą. Parašiau Daivai, ji man atrašė, kad nusiraminčiau, bus man tikrai per mažos. Nusiraminau, kaip gi. Po kelių valandų atrašė, kad atveš dar pabandyti, gal įsibraškinsiu… Bet kiek bebūčiau linkusi save apgaudinėti, puikiai žinau, kad ši vilna nuo nešiojimo tikrai nepadidės, greičiau pasivels ir dar pasitrauks.

 Trys viename

Paskui atėjo dar viena paguodos žinutė: „Rasa tau mezga pavyzdėlius parduotuvei, o tu galėsi, pasinaudodama tarnybine padėtimi, juos pasisavinti”. Ir dar terminą anglišką to reiškinio parašė, kad būčiau ne šiaip sau įmonės turto eikvotoja, o eikvotoja išsilavinusi.

1-IMG 1504

Na mes taip chi-chi ir cha-cha susirašinėjom, kol scenoje  dangaus iš Liuksemburgo nenusileido Rasa su tikromis pirštinėms. Penketu! Mano matytas „trys viename” komplektas ir dar pora raudonai žalių.

Trys viename

Visos vienodo rašto ir visos puikiausiai derinamos pačiais įvairiausias būdais (patys paskaičiuokit, kiek kombinacijų sudaro 3 dešinės ir 2 kairės rankos).

Trys viename

Ir tada aš pirmą kartą širdimi pajutau karalių Saulę, sakiusį „Prancūzija – tai aš”. Tegu ir nevaldau tokios didelės ir galingos šalies, bet ką valdau – tai aš…;)

1-IMG 1545

Sąžinė mane dar truputuką graužė, tai mes draugėje padiskutavom ta tema. Taip nuo įmonės turto švaistymo perėjom prie naudojimosi įmonės turtu (vis truputį gražiau skamba). Paskui dar padiskutavom ir – nuo seniausių laikų žmonės suprato, kad diskusijose gimsta tiesa – priėjom išvadą, jog pirštinės bus nešiojamos reklamos tikslais.

1-IMG 1482

Taip ši istorija ir baigėsi laimingai kaip pasakoje. Siunčiu Rasai dideliausią AČIŪ iš visos širdies ir…

1-IMG 1359

bandau visas įmanomas kombinacijas :)).

1-IMG 1531

1-IMG 1344

P.S. Grąžinsiu pavasarį.

1-IMG 1320

Rasos Drazdauskienės megztos pirštinės iš Sirri 5/2 artistic C105.{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00