Lininės palaidinės

Svarstydama apie megztas vasarines palaidines, niekada nekvestionavau palaidinių iš lino. Man jos visada būdavo labai gražios, patogios, prie lino vasarą taip smagu liestis!

Urban

Šiandieninė kolekcija – mano atsidūsėjimas (dėl to, kad manęs ten nėra), kokie gražūs, šiuolaikiški ir mieli mezginiai džiugina kai ką šią vasarą :).

Urban

Patiko „Urban” paprastumas. Turiu ir sagutes, bet jų atsisakiau. Pagalvojau, kad susagstomi pečiai apsunkintų vaizdą. Gal ateityje tiesiog prisiųsiu sagas.
Kitas atradimas – linas. Patiko! Mezgant jaučiau kaip jis minkštėja. Bet vis tiek išliko gražus kritimas ir blizgesys:).”

Urban

Daiva dvigubą liną suderino su Noro spalvingumu.

Olivia

Idėja ne nauja, bet linas – naujas ingredientas šiame tokiame populiariame recepte.

Olive

Keista, kad niekam į galvą neatėjo (ar tiesiog ant virbalų neužlipo), nes jis – ideali žaliava tokiam krentančiam fasonui.

Olive

Trūksta tik kitos Daivos kepurės;)

Olive

 Man taip patinka, kad linas atsikrato savo stereotipinio vaizdo ir pasirodo tokiais skirtingais veidais.  

Lininė palaidinė

Nuo minimalistinio romantizmo

Lininė palaidinė

su paprastu rašteliu, dailiu modeliavimu ir labai subtilia apdaila

Lininė palaidinė

iki visiško modernizmo su nemažiau subtiliu modeliavimu ir apdaila bei labai madingu siluetu.

Cowl Vest

„Aš mezgiau contiguous metodu nuo viršaus, taigi palaidinė man suteikė dvigubą malonumą: išbandyti naują metodą ir dėvėti jau numegztą. Mėgau lininio audinio drabužius, bet mezginys… Jis dar gražiau krenta, šildo ir vėsina (priklausomai ko labiau reikia:)”

Cowl Vest

Vietoj padūsavimų aš imu virbalus…:)

Cowl Vest

Pirmoji palaidinė megzta ir fotografuota Eglės Mažeikienės, modelis – „Urban„. Juodoji „Olive” megzta Daivos Jakštienės, prie dvigubo 4 gijų lino priderintas Noro Silk Garden Sock 289. Rausva palaidinukė megzta Aušros Svarauskienės iš viengubo lino. Apatinė palaidinė megzta Ritos Rekašiūtės Balsienės, nuotraukos – Adrijos Samušienės. Megzta iš dvigubo lino, modelis – modifikuotas „Cowl Vest„.{jcomments on} 

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00