Susiliejantis Noro

Šiandieniniam įrašui atkapsčiau visą krūvą senų savo kojinių nuotraukų, kurios demonstruoja mano labai senai (todėl ir nuotraukos senos ;)) pamėgtą Noro siūlų derinimą su vienspalviais – susiliejimą.

Were Wolf

Noro siūlą pakeiti vienspalviu toje vietoje, kur abiejų spalvos sutampa.

Kai-mei

Priklausomai nuo vieno ar kito siūlo kiekio, atrodo lyg vienspalvė kojinė (ar kas kita) staiga ėmė ir pradėjo margintis, gražiai, tolygiai pereinančiom spalvom. Ar margas mezginys margėjo margėjo, kol priėjo priėjo kokią spalvą ir… nustojo keistis. Vienspalvis siūlas visai nebūtinai turi būti vienas, jų gali būti keli ir pačių įvairiausių spalvų, t.y., tų spalvų, kurios įeina į derinamo Noro spalvyną. Kadangi jie yra margi, kartais net labai margi, tai pasirinkimas paprastai yra nemažas, bet diriguoja paradui – Noro.

Zephyre socks

Aš savo kojinėse derinau kojininį Noro Kureyon sock su vienspalviais tokios pat sudėties kojininiais siūlais, sustiprintais sintetika, o Rūta savo pelėdų porose suderino Noro Kureyon sock su estiška vilna.

Owlie Socks

Suderino ne tik labai gražiai, bet ir labai išmintingai –

Owlie Socks

šilta vilna ten, kur reikia šilumos,

Hedwig and Friends

ir tvirtas kojininis siūlas labiausiai plyštančiose vietose: kulnuose ir pirštuose.

Hedwig and Friends

Noro siūlo tokiam derinimo variante gali būti visai nedaug – šioje liemenėje tik vienas Silk Garden kamuoliukas paspalvina visą vienspalvį mezginį,

Susiaučiama liemenė

gali būti, atvirkščiai, beveik visas mezginys margas, tik į kokius tarpelius įterptas papildomas priderintas siūlas kaip Rasos beretėje.

Superfast beret

Toks derinimo būdas kartais leidžia sutaupyti brangų margą siūlą, kartais leidžia išsisukti iš padėties, kai jo yra labai labai nedaug ir gali naudoti jį tik kaip prieskonį ;). Kartais, atvirkščiai, kai margumo per daug, toks netikėtas spalvotas intarpas pagyvina vienspalvį mezginį, netikėtai nuspalvoja rankovę ar kaklą ar žaismingai išmargina santūraus šaliko pabaigą. Na, ir suteikia mums galimybių kūrybai:)

Superfast beret

Pirmųjų kojinių modelis – „Wolf Were”, jose vienspalviai kojininiai siūlai derinti prie Noro Kureyon sock S149, antrojoje ir trečiojoje poroje naudotas Kureyon sock S236, kojinių modeliai – „Kai – Mei” ir „Zephyr Socks„. Jei ką sudomino sliekiukai ir sraigės, jų aprašymą rasite čia. Violetinės kojinės megztos ir fotografuotos Rūtos Strumskienės, siūlai – Aade Long 8/2 artistic pink-purple suderinti su Kureyon sock S185, modeliai – „Owlie Socks” ir „Hedwig and Friends”. Liemenė neturi jokio konkretaus modelio – stačiakampis su skylėm :). Beretė megzta iš fotografuota Rasos Juškienės, modelis – „Superfast Beret”, Noro Silk Garden lite 2026 suderinti su Aade Long 8/2 artistic grey, pilka Ogrės vilna ir Co.

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00