Autumn sun

Dar viena skara, ėmusi rekordiniu greičiu pumpuruotis, bet klausimo „kodėl” man čia net nekyla. „Ravelry” skara nėra iš populiariųjų, gėda, pati jos nė nepastebėjau. Atkreipiau dėmesį tik per kalėdinius mainus, kokią gražią skarą gavo Audronė. Ją mezgė Rasos draugė Violetai, kuriai Rasa paslaugiai parodė šį modelį, turėjusį atitikti gavėjos stilių. Paskui Rasa pakišo tą pačią mintį Daivai, kuri nesidžiaugė savo Noro Kureyon šaliku, skara tai džiaugėsi labai:). O paskui jau jos abi su savo skarom vaikščiojo ir vos spėjai sekti, kur josios savo ūglius leidžia ir kokiais žiedais pasėtos sėklos pražysta…

Autumn sun

Manau, pati pagrindinė skaros patrauklumo priežastis – pereinamo siūlo atskyrimas vienspalviu dryželiu. Besimainančios spalvos nesugriūva į margą kaleidoskopą, o iš lėto skleidžiasi visu savo gražumu, praturtintos viespalviu kaimynu.

Autumn sun

Skaros forma – be galo paprasta. Ir tai, manau, taip pat vienas iš jos rimčiausių privalumų. Dryžiukai gula lygiu trikampiu, patogiu nešioti ir džiuginančiu akis savo tvarkingom ir gražiom linijom.

Autumn sun

Gražvydė savo skaroje derino rusvą Sirri vilną su Noro Kureyon siūlu. Vaikščiodama su ja kasdien į darbą, ir ten pasėjo tą dryžuotą bacilą. Bendradarbė paprašė Gražvydės išrinkti siūlus ir josios skarai. Aš tai padejavau, kaip galima kitam išrinkti spalvas, mane greitai pasipiktinusi kompanija užčiaupė – taigi Gražvydės prašo!

Autumn sun

Rezultatas – žiemiškai šilta, bet labai jau pavasariu kvepianti skara:)

Autumn sun

Joje suderinti su Sirri 5/2 siūlai – vienspalvis melsvas ir pereinamų spalvų. Didžioji dalis tokių skarų gimė būtent iš Sirri vilnos. Pats ripsinis raštas jau kalba už save, jog bus stora ir labai šilta, o vilna iš Farerų salų tą pačią šiltą šiaurės šalių dainą dainuoja…

Autumn sun

Rūta savo skaroje taip pat suderino vienspalvę juodą ir margą pereinamų spalvų Sirri vilną, tik pažaidė dryželių pločiais:

Autumn sun

Aušra savo skaroje iš tos pačios vilnos, tik kitų spalvų, spalvas keitė ne kas vieną, o kas du ripso dryžiukus.

Autumn sun

Autumn sun

Ši Neringos skara – kitas modelis, bet principas tas pats. Nes gražu labai.

Holden Shawlette

Pirmoji skara megzta Gražvydės Norkienės, siūlai – Sirri 5/2 31 su Noro Kureyon 255 ir 260, pavasariu kvepianti skara megzta Janinos Navickienės, siūlai – Sirri 5/2 C7 su C104; Šeimos augintinė demonstruoja Rūtos Juzėnienės megztą ir fotografuotą skarą iš Sirri 5/2 C1 ir C103, Aušros Grigelionienės megzta skara iš Sirri 5/2 20 ir C101. Visų jų modelis – „Autumn sun„. Paskutinioji skara megzta ir fotografuota Neringos Miržinskienės, modelis – modifikuotas „Holden Shawlette„, siūlai – Alpaca 2918 su Delight 15.

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00