Kepurės po eglute

 Adrian's Skull Cap

Šis Kalėdų senelis – Snieguolė – yra tikra kepurių karalienė. Ne vieną Daivos kepurę jau matėte seniau. Ir toli gražu ne tik kepures. Bet megzdama visko daug, įdomiai ir neįprastai, žiūrėk, jau ir vėl ant virbalų naujas galvos apdangalas.

Rikke Hat

Išskirtine kepure pasipuošusią ją pastebėsi iš tolo gatvėje, jos megztos kepurės džiugina visą krūvą artimų ir tolimesnių draugų, dirba „pavyzdėliais” MZ, keliavo į „Kokono” mugę, pakeliui nutūpdamos ant kaip kieno galvos…

Turn a square

Kalėdines dovanas ji buvo pasiryžusi pradėti megzti kartu su manimi liepą. Kad mezgė visą laiką, neabejoju. Ir aš kartu. Tik aš buvau nusiteikus megzti pirštines. Atėjus Kalėdoms apsižiūrėjau, kad turiu jau labai daug pirštinių. O dovanų? Hm, hm…Paskutinę minutę puoliau megzti DOVANAS.  Nežinau, kokia situacija su Daivos liepos mėnesį pradėtais kalėdiniais mezginiais, bet šios gražios kepurės gimė beveik kartu su maniškėmis. Ne pirštinėmis. Dovanomis.

Turn a square

Kepurė – rodos, mažas daiktas, bet sukeliantis tiek daug klaustukų ir yra bene sunkiausiai priderinama prie galvos, veido, stiliaus, aprangos… Jai pačiai, įtariu, tokios problemos nežinomos, į modelius ir galvas Daiva žiūri labai laisvai, užtai tokios gražios, neįprastos ir labai stilingos kepurės jai gimsta.

Tears of Bronze

Atrinkau kelias iš senesnių metų tiesiog savo kalboms pailiustruoti, daug daugiau čia.

 Queenie

 Queenie

Na pažiūrėkit, sugalvok tu man nukeltų akių raštą suderinti su visiškai apgulančio modelio kepure!!! Tiksliau, išdrįsk!.. Ta Daivos drąsa, fantazija ir jokių (JOKIŲ!!!!) išankstinių nuostatų kartu su skoniu ir tobulu pateikimu žavi mane be galo. Ir su kiekviena kepure vis iš naujo nustembu. Chapeau!

Turn a square

Turn a square

Turn a square

Daivos Gridziuškaitės megztos kepurės ir nuotraukos. Pirmosios kepurės modelis – „Adrian’s Skull Cap„, siūlai – Drops Lima 8903, 0110. Rikke hat„, siūlai – Noro Silk Garden Sock S47 ir „Turn a square”, megzta iš Noro Kureyon 242. Žemiau – „Tears of Bronze„, siūlai – Zauberwolle 1507 (rudens vėjas), „Queenie„, siūlai – Noro Silk Garden Sock S304 ir paskutinė kepurė – tas pats matytas modelis „Turn a square” – megzta iš Sirri 5/2 20, 28.{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00