Sugrįžusi vasara. Ir linas:)

Amelia

Netikėtai šiltos dienos primena praėjusią vasarą, kaip ir naujas Brigitos nertinis dukrytei, tos pačios vasaros darbas, kurį pademonstravo abi užsukusios praeitą ketvirtadienį.

Nertinukas

Ir kadangi ketvirtadienio vakarą kompanija būna didelė, tai ir ūkčiojimai bei aikčiojimai buvo gausūs ir garsūs.

Nertinukas

Pavasarį Brigita išvažiuodama iš Vilniaus užsuko į MZ ir prisirinko daug skanių spalvų lino – ners ką nors dukrytei. Išsižiojau pamačiusi, į kokį šedevrą visos tos spalvos sugulė. Spalvoto mezginio ar nėrinio neišvengiamą šalutinį poveikį – gaug palaidų galų – Brigita labai dailiai apžaidė prisiuvusi pakraštėliuose įstrižą medžiaginę juostelę. Iš tos pačios juostelės ir kilputė sagai – drugeliui. Jo dar nėra, nes tą vakarą kaip tik ir užsuko sagos išsirinkti:).

Nertinukas

Bandžiau nufotografuoti Amelią su nauju drabužėliu, bet ji ramiai sėdėti ir pozuoti nenorėjo (o kas tokiame amžiuje nori??), todėl nuotraukos tokios paplaukusios, labai atsiprašau, bet nesusilaikiau neįdėjus – tokiame amžiuje tiek pat gražu ne tik, ką apsirengęs, bet ir kas apsirengęs…:)

Amelia

Išvyko vėl ilgam laikui abidvi į savo namus Londone, bet ne tuščiom rankom – pačių gražiausių pilkšvai-žalsvai-lašasrožinio spalvų visu glėbiu lino. Brigita dar nenusprendė, nei kas bus, nei kokiom priemonėm – virbalais ar vąšeliu. Bet bus labai gražu – nekantriai laukiu. Ir linkiu Amelijai ramaus ir ilgo pietų miego.

Amelia

Brigitos Kaupytės nertas švarkelis dukrai, siūlai – daug daug spalvų 4 gijų linas.{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00