Ką mezgėja su džiaugsmu rastų po eglute

Iki švenčių liko vos pora dienų ir jau nebe laikas siūlyti mezgėjoms projektus dovanoms. Juos jau laikas baigti…:) Bet pasirūpinti dovanėle mylimai mezgėjai dar dvi dienos! Ir rinktis taip YRA iš ko, jog tik keletas atsitiktinių pasiūlymų.

Pradedančiai megzti – švelnus merinas taip gražiai keičia spalvas, yra tokio gero vidutinio storio, jog megzti su juo vienas džiaugsmas:

Zauberwolle

Dideli spalvoti „Zauberball” ar „Crazy Zauberball” kamuoliai šalikams, skaroms, pirštinėms, lengviems megztukams, kojinėms – bet kam! Ir pats kamuoliukas labai gražiai „dovaniškai” atrodo:

Spalvoti Zauberball kamuoliai

Patikėkit, jais apsidžiaugs ne tik Jūsų katinas…

Spalvoti kamuoliai

Džiaugsmas čia ir dabar – storas „Rowan Colorscape Chunky”, kurio spalvas sukūrė žymus tekstilės dizaineris Kaffe Fassett. Nauju kaklu ar pirštinėmis  apdovanotoji galės pasipuošti jau kitą dieną:

Colorscape Chunky

Pastebėjot, kad ji mezga pirštines? Gražios nedažytos vilnos iš Farerų salų:

Sirri natūralūs

O gal net visą spalvų paletę?? Ko neapimtų ekstazė nuo tokio vaizdo? Lyg pradarant visai naują dažų dėžutę, jų tiek daug, visos spalvos gražios, švarios – visi deriniai, visos galimybės tau po ranka…

Spalvotos kreidelės

Mezga skaras ir kiauraraščius šalius? Prabangus jaunų alpakų su šilku derinys tokioje gražioje sruogoje kiekvienai kiauraraščių mėgėjai atims žadą:

Drops Lace

Tos pačios sudėties storėlesnis siūlas:

BabyAlpaca Silk

BabyAlpaca Silk

Kepuraitėms, šalikėliams, prabangiems megztukams, pirštinaitėms. Idealus siūlas kūdikiams, nes šilkas sušilus vėsina, atšalus – šildo:

BabyAlpaca Silk

Be kuri apsidžiaugs pracūziška vilna, labai lygia, gero storio, idealia bet kokiems raštams, o subtili spalvų gama leis sukurti pačius įvairiausius derinius:

Berlaine

Pasiilgot saulės, šviesos ir spalvų? Estiška vaivorykštė nušvies nykias tamsias dienas:

Vaivorykštė

Jūsų mylima mezgėja mezga kojines? Gal dar nepabandė smagios Schoppel-wolle naujovės „Skraidančių lėkščių”, kurių du siūlai dažyti kartu, dėl to gaunam dvi vienodas kojines. O kamuolėlis primena siūlo pavadinimą;)…

skraidančios lėkštės

Ar jūsų mezgėja turi patogius virbalus? Mezgančioms gan plonais siūlais smulkius daiktus (kojines, pirštines) – visas rinkinys nuo 2 iki 3,25 mm:

virbalai

O gal turi tiek daug virbalų, kad jie visur mėtosi ir sunku juos sužiūrėti? Patogus kompatiškas dėklas pradžiugins turtingos kolekcijos savininkę:

Dėklas virbalams

O šis moherinis saldainiukas tikrai pradžiugins labiau nei tikras bet kurią moherinių šalių ar skarų mezgėją:

Moherinis saldainiukas

Mylit ekologiją? „Natur Pur” ekologiškas nedažytas alpakos su vilna derinys gerokai skirsis nuo mugėse pirktos vilnos. Kai norėsis „rustic”, bet elegantiško „urban” varianto:

Natur Pur

Bet kurią jauną mamą pradžiugins „Baby Merino” kamuolėliai:

Baby Merino

O priderintos sagutės šaukte šauks: „Imk mane ir padaryk nuostabų megztuką!”

Baby Merino

O gal Jūsų mezgėja neišbandė Noro siūlų? Padarykit jai staigmeną po eglute – apie šį unikalų siūlą galima daug šnekėti, bet svarbiausia – išbandyti pačiam!

Noro Kureyon

Visa tai – lašas jūroje. Atplaukite – kartu išsirinksim:){jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00