Naujas megztukas su (juodom) skylėm – pavasariui…

Šiandien – ne tik labai gražus, bet ir labai įdomus megztinis:

Naujas megztinis su skylutėm

Megztas novatoriška moduline technika – kiekvienas kvadračiukas atskirai, bet ne nuo galo ir suiminėjant centre, kaip įprasta, bet atvirkčiai – nuo skylutės ir vis pridedant akis. Toks būdas leidžia po kiekvieno kvadratėlio vėl užmesti akis naujam nenutraukiant siūlo. O Noro spavos ir įvairūs moduliniai mezginiai – derinys iš dangaus. Jam būdingi neilgi perėjimai duoda nepaprastai gražų spalvų žaismą.

Naujas megztinis su skylutėm

Apdailai prisiūta atskirai numegzta juostelė, subtiliai įvedanti vertikalų spalvų perėjimą bendram horizontaliam spalvų keitimesi. Kaulinės sagutės – netolygiai tamsiai pilkos spalvos – idealiai tinka prie kiek tvidinio efekto turinčio siūlo.

Naujas megztinis su skylutėm

Kiek šitas skylėtas gražuolis „suvalgė” siūlų, tegu lieka… geriau jau tegu nelieka. Kiekvienas kvadratėlis, kur ne skylė – ten ripsas… ” Jei Rūta paskelbtų jo pavadinimo konkursą, aš balsuočiau už „juodoji skylė”:)

Naujas megztinis su skylutėm

Naujų riešinių reikia prie kiekvieno naujo megztinio – tas visiems aišku :)… Bus naujos ir prie šio:

Riešinės prie naujo megztinio

Raštas pačios sukomponuotas iš „Baltų mene” rastų senovinių papuošalų. Ir tobulai prie megztinio spalvų pritakytas melanžinis pilkas siūlas su „uoginiais” karoliukais.{jcomments on}

Riešinės prie naujo megztinio

Rūtos Juzėnienės megztas megztukas ir mezgamos riešinės. Modelis „Square Holes Sweater” iš I.Schreier knygos „Modular Knits”. Siūlai: Silk GArden sock S313

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00