Monstrų biuras II

Žaidimas, Ravelry vykęs rugsėjį ir spalį, baigtas. Galima buvo megzti iki lapkričio galo, tai ir mezgiau. Iki paskutinės dienos, nes per vieną mėnesį buvo paskelbti 4 nauji modeliai ir dar 3 papildomi bonusai. Kad ir labai norėjau, jų nebemezgiau, nes vos spėjau įgyvendinti „pagrindinę” programą.

Pirmoji pora, Were Wolf, kaip galima suprasti iš pavadinimo skirta vilkolakiams. Vienoje kojinės pusėje yra gerų akių užrašas WERE, kitoje – WOLF. Spalvas susirinkau, kaip aš įsivaizdavau, vilkiškas, amžinieji mano likučiai…

Were Wolf

Antroji pora, Komodo, skirta įvairiems (dideliems!!!) ropliams, besibastantiems po pasaulį ir bemedžiojantiems žmogienos užkandėles. Kojinės kiauraraštis kaip tik ir primena žemėje įspaustas dinozaurų pėdas…

Komodo

Night of the Lepus!  Šie „mieli” nekaltai atrodantys triušiukai taip ir tyko tavęs krauju pasruvusiomis akimis kraupioje mėnulio šviesoje. Neduokdie jiems į nagus pakliūti… Vėl kombinavau įvairius baltus, melsvai geltonus (Opalo „Hundertwasser”:)) ir tamsiai pilkus su rudais likučius ir esu labai patenkinta rezultatu.

The Night of the Lepus!

Paskutinė pora linksmiausia. Uncle Fester skirta to pat vardo „mielam” dėdulei, karts nuo karto vis prasimanančiam kokių nekaltų pramogų: tai pamedžioti kaimynų balandžius (su ginklu, aišku), tai pažvejoti… su dinamitu. Mezgiau iš gan trenktos spalvinės gamos siūlų (be abejo, Noro Kureyon sock yarn:)) ir esu nusiteikus šią porą pasilikti sau tam atvejui, kai užeis panaši „dėdulės Festerio” nuotaika, nedažnai, tikiuosi…:)

Uncle Fester

Lapkričio mėnesio Sock Knitters Anonymous tema – pynės. Nebemezgiau specialiai daugiau nei vienos poros, tiesiog vienu užpakaliu pasėdėjau ant dviejų kėdžių: sudalyvavau su Uncle Fester ir Were Wolf, nes abu modeliai su pynėm.
O gruodžio mėnesį viena iš temų – kojinės iš likučių…Mmmm…Svajonė!…{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00