Spalio mėnesio kojinės

Ravelry grupėje „Sock Knitters Anonymousspalio mėnesio tema – neįvertinti modeliai. Jos esmė tokia – gali išsirinkti kokį nori modelį, kuris paskelbtas ne mažiau 3 mėnesius, bet pagal jį numegzta ne daugiau kaip 15 projektų. Ši tema mane intriguoja visą gyvenimą: kodėl vienas ar kitas dalykas staiga išpopuliarėja, o kitas (mano galva dar puikesnis) tyliai tūno sau kamputyje ir niekas juo nesidomi? Kodėl per išpardavimus paskutinėje suverstoje krūvoje už minimalią sumą guli tavo svajonių drabužėlis – niekam kitam jo nereikėjo! Arba knyga, pakeitusi tavo gyvenimą, pridedama kaip nemokamas priedas prie kito, „vertingesnio” pirkinio, taip viliojant pirkėją?
Manau, visiems aišku, kad rinktis šį mėnesį tikrai buvo iš ko 🙂 Tiek puikių modelių, kurie kažkokio nesuprantamo likimo įgeidžio dėka neatsidūrę reikiamu laiku reikiamoje vietoje. Grupės moderatorių tikslas buvo apšviesti šiuos tylius ir tamsius šlovės užkaborius ir ištraukti iš ten savo žvaigždės valandos laukiančius modelius. Prisirinkau šiam mėnesiui daug, numezgiau… vieną porą. Pradėjau spalį, baigiau… užvakar.

 Whirligig socks
Modelis: Whirligig socks, siūlai: Regia Designer Line Kaffe Fassett 4254

Pavadinau savo kojines „Miško gėlėmis”, nes įsivaizdavau šį kiauraraštį tokiame miško spalvos siūle kaip mirgantį lapų, šakų  žaidimą. Kiauraraštis matosi… Labai gerai įsižūrėjus:

Whirligig socks

Su mišku šios kojinės bendra teturi tiek, kad apie abu galima pasakyti „mirgu marga”.
Kadangi šio mėnesio kojinių labai nedaug (švelniai tariant, nes mažiau – tai jau jokių kojinių:)), tai atsvarai pridėjau kelias nuotraukas. Kad vienos poros būtų daug.

Whirligig socks

Pasiteisinu – šį mėnesį nedykaduoniavau, tiesiog didžią laiko dalį pasiglemžė kitos grupės veikla, mano pabaisiškos kojinės. Artimiausiu metu pristatysiu likusią monstrų biuro dalį.{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00