Numatomas atvėsimas

Kaip manot, kodėl šįvakar tapo lengviau kvėpuoti ir vakaras jau priminė įprastą Lietuvoje vasarą – apniukusią ir lietingą?

Lininis švarkelis
Rūtos Juzėnienės megztas komplektas. Siūlai: 4 gijų linas 12(3) ir 10(9)

Visai teisingai, „Mezgimo zonoje“ naujas lininis mezginys. Na, ne mano, bet juk rūpintis globaliniu klimato iškrypimu nėra mano asmeninis reikalas 😉 Čia svarbiausia – rezultatas.
Šį kartą visi laurai Rūtai Juzėnienei – jos naujas lininis švarkelis užbaigė tą gražų, plačiai pagarsėjusį ir aktyviai aptarinėjamą komplektą iš dvigubo dvispalvio sijono, berankovės palaidinės ir ką tik baigto švarkelio.

Lininis švarkelis

Išeities taškas čia. O kaip tai realizuoti ir atitinkamai apipavidalinti, kad ir gražiai atrodytų, ir įsikomponuotų į bendrą ansamblį – kruopštus ir kūrybingas Rūtos darbas.

Lininis švarkelis

Ir prašom nesijuokti iš mano sąsajų su oru – pati Rūta gali paliudyti, jog jai dar nespėjus išeiti iš parduotuvės prapliupo gana įspūdingas lietus.

Lininis švarkelis

Iš tiesų tai norėjau apie mezginį, ne apie orus, bet, gėda, prie puikių mezginių jau beveik… pripratau, o prie tos gamtos anomalijos, kuri vadinasi pas mus vasara, niekaip…

Lininis švarkelis

Norisi baigti pozityvia gaida. Nėra to blogo, kuris kada nors nesibaigtų. Jei nauji lininiai mezginiai nors laikinai atvėsina perkaitusią atmosferą, tai gal bendrom jėgom?… Turėsim naujų drabužėlių kitoms vasaroms ir taip po truputėlį, po mezginėlį ir rudens sulauksim. Kaip kieno planuose jau – suknelė…{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00