Nauji stambūs (!) mezginiai

„Mezgimo zonoje” užderėjo megztinių:

pieno megztinis
Siūlai: Solo Latte

vilna su bambuku
Siūlai: Admiral Bambus 1899aqua

šalių:

stebuklas
Siūlai: Zauberwolle 1659ombre (oksidas)

ir netgi gabaliukas „mano” sijono:

mano sijonas
Siūlai: Kureyon sock yarn S188

Keistai gyvenimas pasisuka leidžiant didžiąją jo dalį siūlų parduotuvėje. Pirmiausia ryškiai sumažėja išlaidų. Jei anksčiau pirkdavai siūlus, nes „gražūs”, „patinka”, „darysiu kada nors tą ir tą”, paprasčiau sakant tam, kad negali jų, tokių ypatingų ir nuostabių palikti kažkokioje siūlų parduotuvėje, perki juos tiesiog, kad turėtum. Kiek iš jų susimezga, kiek nusėda įvairiose slaptose ir neslaptose vietose, visos gerai žinom… Dabar visi siūlai yra saugūs, visą dieną prieš akis, namo nešu tik tai, ką megsiu tą vakarą… Atitinkamai vietos namie daugėja.
Bet kad panašūs dalykai darysis su mezginiais, tai man kiek netikėta. Kieno visi nufotografuoti mezginiai, turbūt jau atpažįstate: Dalios Liepuonienės. O man visai rimtai atrodo kaip ir mano… To didelio nuostabaus šalio mačiau įvairius variantus, kol buvo pasiektas šis, labiausiai išryškinantis siūlų unikalumą ir charakterį… Lyg pačiai ir megzti nebereikia, pasižiūri tik kito grožio, pagyveni kito kūrybiniame procese, o apsirengti… gali bet ką, be to ne tiek jau realiai daug tų drabužių ir reikia.
Žiūriu dabar į tas dvi „savo” sijono juostas ir baisiai negera nuojauta smelkiasi širdin: gal man ir to sijono pačiai megzti jau nebereikės, užteks šalia pabūti ???…Kam man antras ?..:){jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00