Stambus kalibras

Užėjo pas mane vieną dieną po ilgokos pertraukėlės Rasa, apsižvalgė po parduotuvę ir ilgesingai atsiduso: „Pakabintum kokį megztinį ar ką didesnio, atsibodo ta smulkmė, visos tos kojinės, skarytės…” Čia kalba žmogus, laimingas mezgęs visą žiemą Baktusus (nežinau, ar visus nusimezgė, bet siūlų tam reikalui nusipirko VISŲ spalvų po kamuoliuką), riešines ir nė necyptelėjęs. O dabar duok jai ką stambaus! Pasakė ir ant pačios jautriausios žaizdos pataikė. Ar čia pavasaris kaltas, ir man taip atsibodo ta smulkmė, taip norisi kokio didelio rimto daikto. Pagalvoji, kad tuoj nusimesi tuos storus paltus ir jau nebeužteks kokios ten skarytės  ar mikro šalikėlio… Bet pašnekėti tai lengva, o padaryk gi tu, žmogau, megztinį. Aš baktusą žalią ant stalo jau antrą mėnesį(tikiuosi, ne trečią:)) marinuoju, niekaip pribaigti negaliu.

Tokiais atvejais džiaugiesi žmogus, kad esi ne tik fizinis, o ir juridinis asmuo su visom iš to išplaukiančiom pasekmėm. Nes gali pasiieškoti, kuo prisidengti. Klientais, pavyzdžiui. Žinoma, svetimas megztinis kupros nešildys, bet akis pradžiugins ir įkvėps (ir mane, ir skaitytojus) tai tikrai. Tai ir prisidengiu nuostabiais Dalios Liepuonienės megztiniais:

silk-garden-socksilk-garden-sock
Silk-garden-socksilk-garden-socksilk-garden-sock
Siūlai: Silk Garden sock S252

Ponia Dalia yra tikrai stambaus kalibro mezgėja. Jai tam nereikia jokio pavasario. Jau rudenį apžiūrinėjant įvairius margus siūlus, bandžiau jai įsiūlyti kokį šalikėlį ar skarytę, bet jos visai tokia smulkmė nedomina. Net šalis jos – ne koks nupiepęs trikampiukas, o daiktas, greičiau primenantis karališką mantiją, ne kuklų šaliką. Ji mezga rimtus daiktus. Ir taip gražiai, kruopščiai, pati modeliuodama.

sokoladinis-megztinis
Siūlai: Zauberball (Schoppel-wolle), spalva: šokoladinis kremas

Po jos mezginio nuotrauka nereikia prirašyti, kad gražu, nes gražu stulbinamai ir be komentarų. Tiesa, riešinių virusas neaplenkė ir jos, bet prieš epidemiją per daug nepašokinėsi, juolab kad mezgėjai turi gan silpną imunitetą tokio pobūdžio virusams…

riesines
Siūlai: Merino land

Visuomet labai smagu išvysti ponią Dalią, įžengiančią pro duris. Ji atneša į parduotuvę įkvėpimą, entiuziazmą, meilę gražioms spalvoms, naujus vėjus ir pavasarį:

tulpes

Negaliu jai atleisti vienintelio dalyko. Kam ji man parodė sijoną??? Jokių šansų (laiko prasme) man jį nusimegzti, o kasdien mintyse spalvas dėlioju ir siūlus derinu…{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00