Rausvas Gabrielės kovas

Gabrielė pabaigė savo kovo mėnesio kojines. Galiu tik dantim kaukšėt iš pavydo, kokios jos gražios ir piktybiškai džiaugtis, kad jau balandis, ne aš viena atsilikau (tiksliau, jau tik viena – atsilieku – nes savo kovo kojines dar tik mezgu…:)).

rausvos-kojines
Siūlai: Regia Silk

Prie Gabrielės nuotraukos ir jos tekstas:

NEVAIKIŠKOS kojinės

Kai mezgiau šitas kojines, manęs visi kažkodėl vis klausinėjo, ar jos bus mažam vaikučiui. Tai visiems nesusipratėliams skelbiu trumpai ir aiškiai: šitos kojinės ne vaikiškos, jos kičinės – šilkinės, rūžavos ir su kvarbatkėlėmis. Būtinai nueisiu su jomis į sporto klubą, kur drabužinėje net ir nepažįstami žmonės išpučia akis, pamatę mano neįtikėtinų kojinių kolekciją, bet labiausiai jas įsivaizduoju vasarą, prie pastelinių spalvų bridžų.

O paties mezgimo proceso atžvilgiu labai savimi didžiuojuosi už drąsą improvizuoti. Šitų kojinių modelio aprašymas buvo, pirma, pritaikytas daug storesniems siūlams, antra, be galo painus ir smulkmeniškas. Iš pradžių mėginau stropiai laikytis visos tos aritmetikos, bet galiausiai tiesiog a) atsibodo; b) neliko atliekamų minčių, mat gyvenimo metas toks, kad mezgimas darosi reikalingas vien visiškai bukam užsimiršimui, o ne proto mankštai. Tuomet pradėjau megzti taip, kaip man atrodė. Ir žiū – ėmiau ir numezgiau. Na, buvo pora vietų, kur tie visi skaičiukai kažkaip nesuėjo, na ir kas? Negi dabar kas nors pastebės? Nuo pat kulno nustojau skaityti aprašymą – ir vis tiek numezgiau gražias ir, pripažinkite, pakankamai įmantrias kojines. Reiškia, arba turiu genialių analitinio ir loginio mąstymo sugebėjimų, arba tiesiog moku megzti. Tuo ir džiaugiuosi.{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00