Gera naujiena

Mezgėjų tarpe ypač populiarūs valiniai virbalai, turintys judančią jungtį galų ir valų sudūrimo vietoje. Tai reiškia, kad sukaliodami virbalų galiukus, valas su mezginiu nesisuka kartu, tuo būdu užtikrinamas ir valo ilgaamžiškumas ir mezgimo komfortas.

Tai su džiaugsmu pristatome naujieną – KnitPro Mindful valus, kuriuos galite jungti prie bet kokių pasirinktų prisukamų KnitPro virbalų. Ir tie valai yra būtent tokie, kaip rašiau aukščiau – su pilnai judria jungtimi, neleidžiančia valui sukiotis kartu su nuolat judančiais galais. Prie šios naujovės yra ir nauji puošnūs valų galiukai ir spalviškai pritaikytas fiksatorius – visas komplektas yra dailios turkio spalvos.

O kai poros neilgų valų pritrūks ir nenorėsite pirkti dar vieno ilgo ar reikės tokio ilgo, kokio gamintojas nė nesapnavo, pasinaudokite valų sujungėjais (komplekte jų yra net 3) ir patys susiformuokite sau reikiamą priemonę.

Prie pagalbinių dalykų – virbalų galų apsaugos skirtingų storių virbalams ir įsriegiami mezgimo žymekliai, jų niekada nebus per daug 😉 .

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00