Kelionių konkursas I

IMG-20200621-WA0024 1

Kelionių konkursas prasideda trankiai – štai tokia įspūdinga G suknele. Šiandien keliaujame su ja prie Baltijos jūros į Latviją.

IMG-20200621-WA0000

„Sutapimas, kad kelios dienos po karantino pabaigos MZ paskelbė Kelioninių įspūdžių konkursą ir įvyko mano pirmoji pokarantininė kelionė. Aš visada buvau daug keliaujantis žmogus, tiek darbo rekalais, tiek privačiai, bet dažnai jau susiklosto, kad arti tampa toli. Taip man įvyko su Latvija – pokarantininė situacija suteikė progą ten nuvykti po maždaug 17-18 metų. O kiek kartų aš sakiau, jog būtų puiku nuvykti į Rygą ar Jūrmalą prie jūros, nes Latvija man visada labai patiko, tačiau vis atsirasdavo priežasčių išvykti toli, o į artimiausią kaimynystę užsukti nepavykdavo.

IMG-20200621-WA0020

Mezgiau savo suknią ir jai pažadėjau, kad išvyks su manimi į pačią pirmą kelionę. Suknelė baigta paskutinę karantino dieną ir po kelių dienų ji jau Jūrmaloje.

IMG-20200621-WA0010

Noro Cashmere Flavor pirkti paštu dar karantino metu (ačiū, Sonata, už parinktą spalvą). Planavau suporuoti su kitu siūlu megztai suknelei. Merino vilnos ar kito šilto porininko nenorėjau, tad man kilo įdėja sudėti kartu su Isager Trio (linas, medvilnė, bambukas). Gavusi pritarimą, kad pasirinkimas tikrai vertas dėmesio, taip ir suporavau. Isager Trio spalvą jau teko rinktis vietoje, atvykus į Mezgimo zoną (dar su kauke…), nes gi pagrindas turėjo tinkamai derėti. Kai pabandymui susukau kartu su Noro siūlu pirmą Khaki spalvos Trio kamuoliuką, norėjosi vis fotografuoti taip derančias tarpusavyje spalvas (pridedu nuotraukų koliažą).

siūlų kamuoliukai

Modelis iš žurnalo Stricktrends Frühling 2015.

Modelio iš žurnalo foto

Su nedideliais ilgio, rankovių ilgio ir kaklo iškirptės apdailos pakeitimais. Kaklo iškirptę dažnai formuoju savo atrastu būdų – 3 eilės išvirkščiomis akimis, nes tai nepalieka žymos sujungimo vietoje, toliau norimas plotis gerosiomis akimis ir užlenkus prisiuvamos ( surenkamos) akys. 

Kaklo iškirptės apdaila

Apačios, rankovių ir kaklo iškirtptės apdaila čia skirtinga, bet dera  tarpusavyje.

Apačios rankovių kaklo apdaila

Menkas pasijonių ir pasuknelių spalvų pasirinkimas dažnai atbaido nuo minties megzti kiauraraščiu, bet šiuo atveju tinkamos spalvos pasuknelę pavyko rasti dar mezgimo eigoje – idealiai tinkančią spalvą.

pasuknelė

Kokia gera buvo kelionė į Latviją – fantastinis oras, šilta jūra, puikus maistas, nakvynė, nuostabus latviškas alus ir geras vynas, nepakartojamai praleistas vakaras Jūrmalos paplūdimio baruose su jaunimo (ir ne tik) šokais ant stalų (va ir nereikia vykti į Miuncheną į Hofbrauhaus ar Oktoberfest). Viskas buvo puiku. Visi stebėjosi mano pozityvumu ir nepamatuotu džaiugsmu, bet tai juk buvo mano išsvajota kelionė į Latvija, po beveik 20 metų laukimo ir 3 mėnesių krantino…

IMG-20200621-WA0015

O suknelė galės keliauti su manimi iki gyvenimo galo, net neabejoju. Kokybiški siūlai, visada madingos spalvos ir universalus modelis – tvari mada, apie ką iš esmės ir privertė susimąstyti karantinas.

IMG-20200621-WA0029 1

Joninės Latvijoje – viena geriausių progų ten apsilankyti, kažkada teko tai irgi patirti.”

IMG-20200621-WA0038

Neabejoju, ne G viena mezga kelionėms, kelionių įspūdžiais, svajonėmis ar prisiminimais apie jas. Pasirodykite – keliausim kartu!

IMG-20200621-WA0049

IMG-20200621-WA0069

IMG-20200622-WA0008

G megzta suknelė iš Isager Trio (Khaki) kartu su Noro Cashmere Flavor 179, nuotraukos ir nuotaikingas pasakojimas.{jcomments on}

1 komentaras apie “Kelionių konkursas I”

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00