Ilmava

Birželio pirmą baigėsi ir sutarto bendro mezgimo kartu dosniai Annos Verchik padovanoto „Ilmava” modelio mezgimas, tai rodomės:).

IMG 13ll46 2

Visi trys (tiek šiandienos rytui:)) megztukai yra truputį modifikuota originalo versija.

IMG 13ll58 2

Audronės megztukas – iš gražiosios Schoppel-wolle medvilnės. Ji atsisakė skylučių apatinėje dalyje, bet perkėlė jas į viršų – visi uždėjimai yra matomi ir dailiai ritmingai pabrėžia platinimo žingnį.

IMG 133žžžuu 2

Taip pat Audronė kaklo priekio iškirpimą padarė tradicinį trumpų eilių, o ne atskyrusi rankoves ir kūną, bet kitame (jau mezgamas antras variantas!) ji žadėjo laikytis originalios kaklo formavimo versijos.

IMG 135ghh3

Ir vietoj trumpų rankovių ilgos – megztukas, kad ir vasarinis, yra megztukas:).

IMG 134yrr5 2

Živilė nusimezgė labai elegantišką ir universalų megztuką iš moherio su plonyčiu Lace siūlu derinio – tokį ir vieną nešiosi, ir po švarkeliu pasirengsi. 

IMG 13fff67 2

Ir – svarbiausia! – visais atvejais puikia atrodysi.

IMG 13yyy1 2

Skylučių ji atsisakė taip pat (bet pabandė!), todėl megztukas labai lakoniškas. Kalba graži konstrukcija ir pati mezginio medžiaga – krentanti, švelniai pūkuota.

IMG 13hhh8

Apkalbėjom tą konstrukciją su visom mezgusiom – labai puikiai paskaičiuota!

IMG 137gg4 2

Živilė prie naujo megztuko prisiderino ir tokį pat elegantišką santūrų juodą sijoną, 

IMG 138gg6 2

o vyšnaitė šį kartą ne ant viršaus – apačioje:).

IMG 138jj8 2

IMG 13kk64 2

Aš savajai versijai pasirinkau Plotulopi siūlą, nes kaip tik tuo metu ištiko didelė jam meilė (periodinė;)).

DSC05395

Taip pat atsisakiau skylučių ir pailginau rankoves.

DSC05391

Bet išsaugojau kitas Annos dizainui būdingas detales – išvirkščių akių eiles prieš ir po stulpelio

DSC05398

bei išvirkščių akių menamas siūles, skiriančias priekį nuo nugaros ir nueinančias vidine rankovės puse.

DSC05402

Rudenį gal nešiosiu šį megztuką kitaip, bet dabar, pavasarį, man labai reikėjo mažos snieguolių puokštelės prie tokio šiaip gan lakoniško daikto.

DSC05400

Labai labai ačiū Annai už tokią gražią iniciatyvą ir palaikymą, mes gavom dovanų šį modelį dar neišleistą, bet kaip tik visai neseniai jis paskelbtas Ravelry ir lengvai pasiekiamas visiems norintiems. Laukiam vakaro meto burtams, Inga, ku-kū!

DSC05408

Pirmasis megztukas megztas Audronės SteponaitienėsZauberball Cotton 2370. Antrasis – Živilės Mažeikienės, megztas iš Rowan KidSilk Haze 599 kartu su Drops Lace 8903. Maniškis megztas iš Plotulopi 0014. Visų modelis – „Ilmava„.{jcomments on}

DSC05445

2020.06.03 Na, Inga ir kitos, mezgančios Ilmava, tikiu, mus pasivys ir galėsime prie progos surengti naują fotosesiją. O dabar traukiam burtus:). Kadangi iki finišo atėjo dvi, tai kažkaip vieną burtą dalintis liūdnoka – kažkas jausis asmeniškai pralaimėjęs:(. Todėl prizai ta proga du! Pagrindinis prizas – žymios britų dizainerės Kate Davies projekto krepšelis su Leuchtturm užrašine – mezginiams, svajonėms, prisiminimams. Neabejoju, daugeliui žinoma jos įkvepianti istorija, o ir užrašas nuolat primins svarbiausius dalykus;).

Nykštukas užsimiegojęs ilgai negalvoja:

DSC05446

Ir šis prizas keliauja… Audronei! Iš tiesų, tai net ne vienas, o du prizai, ir gyvenimas, matyt, nykštuko rankomis teisybes skaičiuoja – Audronė kaip tik mezga antrą Ilmavą:).

DSC05447

O antras prizas – eiles skaičiuojantis mezgimo žymeklis – keliauja Živilei. Tikiuosi, pravers, ypač bandant susekti reikalus mažylių apsupty, su šiuo žymekliu visai nebaisu numesti mezginį negalvojus, kur čia aš dabar turėsiu pridėti ar nuimti. Bet kada paimsi vėl ir žymeklis paslaugiai praneš, kad mezgama trečia eilė nuo paskutinio uždėjimo:).

DSC05452

Nuoširdžiausi sveikinimai! Prizai laukia MZ – nauji iššūkiai taip pat:).

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00