Audronės dvipusis grožis

IMG 99lk7

Noro siūlai tradiciškai labiau žinomi dėl savo charakteringų spalvinių perėjimų, bet jie turi ir be galo subtilių beveik vienspalvių kolekcijų, tarp jų kelių storių tvido variantus: Kabuto, Kabuto fine ir patį ploniausią tos pačios sudėties Compass, iš kurio ir megztas šis Audronės megztukas. Ne pirmas, beje;).

IMG 9993hh

Visos spalvos gražios, bet ši balsva man labiausiai kalbanti – lyg gyvenimo pataškuota sena mūrinė siena, truputį pabyrėjusiu tinku ir graffiti menininkų neapeita.

IMG 99kj92 2

Tokiam raiškiam siūlui Audronė išsirinko tobulą modelį: daug lygaus mezgimo, graži konstrukcija ir subtilios negausios, bet garsios detalės – 

IMG 00jjjj02

virvutė, apkantuojanti rankogalių ir apačios stulpelius, skeltukai šonuose,

IMG 9lk988

ir vienos akies vertikalios juostelės, pabrėžiančios rankovių įstatymo liniją ir sukuriančios siūlės įspūdį nugaros viduryje.

IMG 00jj04

O smagiausias dalykas visame šitame reikale, kad gali megztinį nešioti abiem pusėm, nes dažniausias „vargas” su tokiu ryškiu ir gražiu siūlu yra nuspręsti, kuri pusė gražesnė;).

IMG 000jj9

Išvirkščioji pusė savaip apžaidžia nelygų tvidą ir jo spalvotus spurgelius ir daug ryškiau joje pasirodo gerų akių „siūlės”.

IMG 001kj9

Manau, Audronei pakaks „vargo” ir kasdien apsispręsti, kurią gerąją pusę sau ir pasauliui rodyti:). Beje, jei nesuprasite, prie ko siūlų sąraše yra Rowan Felted Tweed, tai Audronė jo truputį prisidūrė pritrūkus pagrindinio Compass. Kur? Raskite patys;). Išvada? Kai kas yra sėkmingai pakeičiama;).

IMG 00lk26

Audronės Steponaitienės megztas megztukas iš Noro Compass 301 ir Rowan Felted Tweed 177. Modelis – „Aldous„.

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00