Ilgai lauktas

Jei neklystu, tai gal net praeitą vasarą ar rudenį Jolanta atsidėjo patikusios spalvos Spinni siūlą ir ilgai bei kantriai laukė idealiai prie jo tinkančio Isager moherio, kurio vis nebuvo ir nebuvo (akivaizdu, ne ji viena jo norėjo;)). Jolanta apsišarvavo kantrybe – Isager moheris yra tas siūlas, kurio verta laukti, visi išbandę man pritars. Bet atėjo pavasaris, o su juo vietoj geidžiamo moherio atkeliavo pandemija su karantinu ir viltis gauti Italijoje gaminamą siūlą ėmė ryškiai blėsti. Belaukdama savojo siūlo Jolanta vis pasižvalgydavo į šalis ko tinkamo ir akis nuolat krypo į naują Drops Brushed Alpaca Silk spalvą. Ji tiko taip pat idealiai, tik buvo storesnė ir… sunku taip lengvai imti ir atsisakyti svajonės!

1-IMG 414ff0

Karantinas planus pakoregavo ir ta alpaka buvo sujungta su moherio užsilaukusiu Spinni siūlu štai tokiam dailiam minimalistiniam megztukui su koketiškom skylutėm.

1-IMG 4124

O kai alpakos liko, tai prisidūrus dar kamuoliuką Jolanta nusimezgė švelnią ir labai moterišką skarą į komplektą. Įstrižai iš kampo – dabar turbūt kitaip niekas nebemezga;). Komplektas gavosi tiek labai gražus, tiek labai praktiškas. Spalviškai sutaikyta skara sušildo kaklą kaip megztuko dalis, tik nuolat ją gali kitaip rištis ar drapiruoti. Šilta – nusiimi ir lieki be papildomo kaklo šildytuvo. Sagutės priekyje leis pritaikyti megztuką kaip viršutinį sluoksnį ant plonesnės palaidinukės. Išties universalus derinys!

1-IMG 4136

Istorijos tęsinį tie, kas sekė MZ naujienas, galite nujausti. Po poros savaičių beveik visą Europą sukausčiusio karantino atkeliauja siunta iš Isager su beveik VISOM moherio spalvom, Jolantos lauktąja taip pat. Kiaulystės dėsnis? Nieko panašaus! Buvo proga išbandyti naują siūlą ir dar su tokiu puikiu rezultatu, ko gal ilgai dar nebūtum padaręs, o iš laukto moherio gims nauji deriniai – visi laimi!

1-IMG 41vv37

Jolantos Žilinskienės megztas komlektas ir nuotraukos. Megztukas megztas kartu sudėjus Drops Brushed Alpaca Silk 22 su Isager Spinni 39s. Skara megzta iš vieno Brushed Alpaca Silk 22 siūlo. Sagos – Union Knopf.{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00