Spalvoti galiukai

 IMG 89gg96 2

Jei šiomis dienomis norisi kokio nesudėtingo, galvos nevarginančio ir neilgai grojančio mezginio, prisiminkite kojines.

IMG 900hh2 2

Išsirinkite kokį labiausiai patikusį margą šimtgraminį kamuoliuką – pasirinkimo tikrai netrūksta:) – ir mėgaukitės paprastomis geromis akimis. 

b

Dažnai norisi sukišti į vieną kojinę ir spalvų margumynus, ir įmantrius raštus, bet gražiausias rezultatas dažniausiai būna kaip tame anekdote, kai norisi pigaus ir gero daikto. Reikia tuomet pirkti du – vieną pigų, kitą gerą.

IMG 900hh5 2

Pasirinkę spalvas, visai neturime pulti į kraštutinį minimalizmą ir megzti tik tokias kojines, kokias gamintojai atsiunčia siūlams pailiustruoti.

IMG 900hh9 2

Dalia savo porai pasirinkto lygų mezgimą ir paprastą krašto stulpelį, tik gausiai razinomis pagardino tą bazinį receptą – visi stulpeliai, kulnai ir kojinių nosys megzti vis kita spalva.

IMG 90hu11 2

Mezgantys kojines galiukų stoka greičiausiai nesiskundžia (o jei skundžiatės, laikas paspartinti tempą;)), tokiam nedideliam segmentui per akis bus likučio nuo paskutinės poros, o kojinės, numegztos pačiu paprasčiausiu raštu, pavirs labai unikaliomis!

IMG 90ki19 2

Dalios Liepuonienės megztos kojinės iš Schoppel-wolle Admiral Flakes 2015Fla su vienspalvių kojininių siūlų priedais.{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00