Shifty megztinis

shiftty7 medium2 2

Visą gražų rudenėjimo laiką megztas, naujas Audronės megztukas, rodos, sugėrė į save visą to sezono gražumą – ir spalvas, ir taškučių ornamentus, kuriais krentantys lapai kiekvieną rudenį dekoruoja žemę po mūsų kojomis…

shifty1 medium2 2

Jei vaizdas pasirodytų kažkur matytas, tai taip, čia tos pačios skaros dizainerės darbas, tų pačių raštų deriniai, tik perkelti į megztinį, ir, spėju, turintys tokius pat vėjaraupius primenančius plitimo greitį ir jėgą;).

shifty2 medium2 2

Audronė savo megztukui pasirinko vienspalvių ir pereinamų siūlų derinius, kad pažaisdama dar skirtingais taškelių dydžiais sukurtų labai turtingą, bet švarų ir raiškų paveikslą.

shifty4 medium2 2

Jos pasirinktos spalvos – tobulam deriniui su rudeniu, bet modelis yra dėkingas pačioms įvairiausioms nuotaikoms ir spalvinėms kombinacijoms. Jaučiat slypinčias galimybes?;)

shifty7 medium2

Audronės Steponaitienės megztas megztinis ir nuotraukos. Siūlai – Regia 4-fädig Trend & Color 2247, Schoppel-Wolle Admiral Tweed Bunt 6271, Schoppel-Wolle Zauberball® Crazy 1660 (Upės vaga), 2250 (Abu labu tokiu), 2312 (Baras su pianinu). Modelis – „Shifty„.{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00