Estiška vilna vyriškiems mezginiams

1- D1C8503

Estiška vilna – vienas geriausių pasirinkimų vyriškiems megztiniams. Ji yra lengva, šilta, puikiai nešiojasi, o spalvų pasirinkimas – nuo visai nedažytų natūralių atspalvių iki ryškių švarių spalvų ir tų pačių atspalvių subtilesnių variantų, pilkos vilnos pagrindu pagamintų, jau nekalbant apie įvairius pereinamų spalvų derinius. Vienu naujausių – mėlynai juodu – turim progos pasigrožėti naujame Rūtos megztinyje vyrui.

1- D1C8506

Megztas, kaip visi Rūtos mezginiai, nuo viršaus ir visos detalės nenutrūkstamai ant virbalų viena po kitos išauga. Visos! Gobtuvo abu kraštai kartu su pečiais susidėlioja į patogų užmetamą kaklo iškirpimą ir užsiaugina visą megztinį. Vientisas mezgimo būdas leidžia dailiai sužaisti nepertaukiamais spalvų perėjimais. Ir jei kam dar kiltų noras, pamačius tokias konstrukcijas, pasakyti, kad mezgimas – neišsilavinučių močiučių darbas,  aš pati pirmoji paieškosiu gero akmenuko…;).

1- D1C8518

Dvigijė estiška vilna yra gana plonas siūlas, bet užtai labai skalsus ir lengvas. Rūta išsaugojo pastarąją savybę, pasirinkdama apimtinį raštą. Nuolatinės pynės – tai jums ne poilsinė kelionė, kur viskas įskaičiuota, bet rezultatas – lengvas ir kartu stambiai atrodantis daiktas – tikrai vertas pastangų.

1- D1C8515

Raštas suteikia gylio ne tik pačiam mezginiui, jis praturtina jį ir spalviškai. Sruogoje – tik dvi spalvos, o mezginyje pynių kalneliai ir kloniai suteikia papildomų atspalvių.

1- D1C8507-001

Prie nuleistų pečių silueto – lygios tiesios rankovės.

1- D1C8517 

Visi kraštai užbaigti bendro paveikslo nekomplikuojančia I-cord juostele. Kalba pynės ir dvi vyriškai santūrios spalvos.

 1- D1C8522

Rūtos Juzėnienės megztas megztukas vyrui ir nuotraukos. Pačios sugalvotas modelis, siūlai – Aade Long 8/2 artistic.{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00