Tikras medvilnės gyvenimas

1-IMG 74ff00

Medvilnė yra stereotipiškai žiūrint – vasarinis pluoštas, ypač toks, kuris mezgamas 2+ virbalais, bet realybė yra tokia, kad dabartinėmis vasaromis niekas nebenori megztų ar nertų palaidinukių, nes karšta ir skalbi non stop viską, bet va orams atvėsus… Reikalai pasikeičia, kai išsitraukiam visus šiltus vilnonius megztukus ir užmestukus ir jau visai gerai būtų koks mielas apatinis sluoksnis po jais, ir gražus bei patogus, pageidautina;).

1-IMG 74ff07

Derint megztą daiktą su megztu nėra pats lengviausias uždavinys, bet jis gerokai supaprastėja pasirinkus skirtingas tekstūras – kad ir medvilnę (kurią matote nuotraukose) su vilna (kurios šiose nuotraukose nematote, nes ji palikta viduje fotosesijos metu, bet tuoj bus apsirengta realiam gyvenimui lauke).

1-IMG 74gg19

Palaidinė ši yra ne tik labai graži (matote nuotraukose), bet ir tokia patogi, kad Vilma galvoja apie dar vieną, vilnonį, variantą. Tas, beje, visai nepakeičia mano nuomonės apie medvilnės reikšmę apatiniam sluoksniui šaltuoju metų laiku. Sunku rasti mielesnę medžiagą prie kūno, nebereikia gilintis, kanda tas siūlas ar nekanda (nes nekanda!), o rudens saulei ar radiatoriams gerokai pakaitinus tik visiškiems šalčmiriams vilnos bereikia.

1-IMGff 7431

Modelis šis su siūlais, mano galva, yra tobula pora. Ne per margas, bet ir ne plokščiai vienspalvis siūlas puikiai bendradarbiauja su raštu, sukurdamas turtingą ir santūrų derinį tuo pat metu.

1-IMG 741gg1

Raštas šis yra toks gudrus, kad tereikia išsiversti mezginį į kitą pusę ir jau prašom – kitas drabužis. Galit net burtus užminti, kokią pusę šiandien rankos pačios pasrinks – pynučių tinklą ar medaus korius:).

1-IMG 74hh28

Medvilnė medvilnei nelygi, bet ši yra nepaprasto mielumo, o rudenį žada ir naujų spalvų pasirodyti, taip kad apsvarstykite sezoninius mezginius – gal gi verta trumpam suktelt iš tiesaus vilnos kelio?

1-IMG 742gg

Ypač kai ten, už posūkio, tokios vilionės;).

1-IMG 7gg425

Vilmos Butkutės megzta palaidinė iš Schoppel-wolle Cotton Ball 2271, modelis – „Sanctuary„.{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00