Luna

IMG 6060 1 medium2

Juodos ir baltos spalvų kombinacija kartu su dabar ypatingai populiariu dvispalviu anglišku stulpeliu yra garantuotas derinys pačiam universaliausiam megztiniui.

IMG 6061 medium2

Išilginius kūno dryžiukus dailiai suskaido švelnesni horizontalūs rankovėse – net sunku patikėti, kad taip efektingai atrodo pats paprasčiausias ripsas keičiant spalvas kas eilutę.

IMG 6062 medium2

Ir ne, Židronės Guostei staiga neišaugo barzda, tai Gražvydės sūnus demonstruoja, kad lygiai tas pats modelis vienodai puikiai atrodo tiek ant vyriško, tiek ant moteriško nešiotojo:).

IMG 7721 medium2

Vyriškame variante Gražvydė atsisakė šoninių skeltukų ir priekio bei nugaros skirtumų, bet tai tikrai netrukdytų bet kuriai moteriškos giminės atstovei „pasiskolinus” megztinuką atrodyti kaip nužengusiai nuo podiumo;).

IMG 7720 medium2

Abi pusės – tamsioji ir šviesioji – kiek skiriasi, bet abi vienodai gražios ir efektingos.

IMG 7717 medium2

Nestoras vilnos su linu mišinys yra išties visasezonis reikalas, todėl jei dairotės kokio universalaus drabužėlio – atkreipkite dėmesį tiek į modelį, tiek į siūlą.

IMG 7714 medium2

Pirmas megztukas megztas Židronės Stankevičienės, antrasis – Gražvydės Norkienės. Abiejuose naudoti tie patys siūlai – Alb lino 980 su 9093, modelis – „Luna„. Nuotraukos autorių.{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00