Akmuo, žirklės ir popierius

Žiemai ritantis į antrą pusę, mūsų projektai ima judėti keliomis kryptimis. Vieni nesilaiko jokio sezoniškumo ir tvirtai žygiuoja savo keliu paisydami ne temperatūros ir dangaus spalvos, o tik įkvėpimo ir meninio sumanymo. Dalis dar skirta snaigėms už lango – dar norisi naujos šiltos kepurės (o kai kam tik dabar jos norisi;)), pradilo kojinės ar pasimetė šiltos pirštinės. Dar viena mezginių dalis klausosi jau pavasarinių zylučių dainų ir ruošia gaivesnius megztukus bei lengvus aksesuarus ateinančiai šilumai pasitikti.

IMG 9lk427

Dovanotas Kalėdos, šis Gražvydės komplektas man labai labai pavasariškas – tiek savo spalvomis, tiek vilnos švelnumu ir plonumu, tiek pačiais modeliais. Pavasarį jau nebereikia kutotis į kilometrinius šalikus, užteks lengvos dailios skarelės. Ir pirštines, pačias šilčiausias kumštines, pavasarį pakeis patogios ir lengvos pirštuotos.

IMG 94ggg3

Skarelė – ne tokia jau ir mažutė, ne klasikinis 100g baktusas, o iš pusantro kamuoliuko numegsta įstriža kryptimi, dabar ji pati pačiausia.

IMG 94lk21

Prie skarelės į komplektą numegztos pirštuotos pirštinės. Skirtingos, bet derančios, kaip žiedai pievoje:).

IMG 9lhjh406

Pirštinės pakartoja skarelės raštą – ripsą, kuris suteikia joms papildomos apimties ir purumo.

IMG 94lk16

Tik pats riešelis apjuostas plaštakių ratu.

IMG 94kjh18

Siurprizas! Pirštinės – ne dvi, o trys!!! Mes pesimistiškai pakomentavom: „Viena pametimui”. Gražvydė nusteikusi šviesiau – pasirinkimui. Apsisuki apie kaklą skarelę ir išsirenki šiandien labiausiai patikusių spalvų pirštines. Sunku apsispręsti? Ateis į pagalbą vaikiška skaičiuotė – akmuo, žirklės ar popierius?

IMG 9gg494{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00