Bobų vasara

IMG 7645tt

Kai ruduo toks šiltas, tai vasaros pabaigai numegzta palaidinė visai nekeliauja ilgo žiemos miego, o sėkmingai nešiojama dar šį sezoną. Remiantis sinoptikų prognozėmis, nekeliaus dar ilgai, ypač prisitaikius švarkelį vėsesniems rytams bei vakarams.

IMG 7648 2

Aušros megzta iš prancūziško vasarinio tvido, ji puikiai gali būti ir iš mūsų lietuviško 4 gijų lino. Ar plonos vilnos, kas myli šilumą.

IMG 7651 2

Modelio autorė – lietuvė dizainerė Aistė Butkevičienė. Aušra mezgė ne vieną jos modelį ir aš iš visos širdies rekomenduoju. Jos unikalus preciziškas pagalvojimas apie kiekvieną detalę, kiekvieną figūros linkį garantuos bet kokios figūros savininkei idealią išvaizdą. Daugelis numoja  ranka į trikotažo modeliavimą, neva jis elastingas, pats prisitaikys prie figūros nelygumų. Mezgėjoms tenka pro pirštus žiūrėti į save veidrodyje ir „nepastebėti” raukšlės ten, tempimo kitoj vietoj… Aistės modeliuose mezgimas demonstruoja savo haute couture veidą. Žinoma, super dailus Aušros mezgimas savo daro, bet ar galite įžiūrėti krūtinės modeliavimui skirtus du takelius (vertikalų ir horizontalų), kurie nei lašo nesutrukdo rašto – iš pirmo žvilgsnio palaidinė atrodo tiesiog stačiakampis!

IMG 7653 2

Aušros Svarauskienės megzta palaidinė iš Bigarelle 29713 (Rose), modelis – „Midsummer„.{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00