Venecija Lietuvoje

IMG 534hh3

Ar pasakytumėte, žiūrėdami į šį vasariškų spalvų, gaivų, ploną ir be galo dailų megztuką, kad tai sunkiausiai pasibaigęs Gražvydės projektas?

IMG 53ppp46

Atrodantis lyg vienu kvėptelėjimu numegztas jis gerokai pasikaprizino ant virbalų. 

IMG 535ioi5

Nusižiūrėjus nevienodų gabalų idėją gamintojo žurnale, Gražvydė iš pradžių išsirinko kelias spalvas, bet tos nesugulė kartu ir ji apsistojo ties šia viena – pačia vasariškiausia:).

IMG 53lk77

Ir viskas ėjosi greitai ir puikiai, ir spalvos gražiai dėliojosi, ir megzti keliais kamuoliukais nenuobodu;). Megztukas turėjo būti baigtas kelionei į Veneciją, ten ir pranešiotas, ir nufotografuotas…

IMG 54ik04

Aplinkybės pasikeitė ir kelionės teko atsisakyti, niekieno tai nepradžiugino, o megztukas, panašu, rimtai supyko;). Jis tiesiog atsisakė pasibaigti!

IMG 53kli68

Kiek kartų ir kiek laiko buvo permezginėjamas toks, rodos, paprastas ripsinis apačios kraštelis, nepatikėtume, jei pačios nebūtume mačiusios (tik detales ir tik ketvirtadieniais!).

IMG 53gg67

Net priderintas rankovės kraštelis nenorėjo iš pirmo karto pasiduoti.

IMG 538pp2

Bet… kaip matote, viskas baigta:). Ir baigta labai gražiai.

IMG 53ghh79

Žadėtos fotosesijos Venecijoje megztukui dar teks palūkėti, bet ši nuostabi siena Arklių gatvėje prie „Lėlės” teatro gal nors kiek sušvelnins jo nusivylimą ir jis atsisuks į pasaulį savo šviesiąja ir švelniąja puse.

IMG 5389-001

Jau ketvirtadienį, pozuodama per tvankiausius karščius, Gražvydė laukė vėsaus rytojaus, kad greičiau galėtų šį mielą rūbą apsivilkti:).

IMG 53ooo93 

IMG 54poo06

Gražvydės Norkienės megztas megztukas iš Edition 6.0 2329 (Pajūrio kavinė), įkvėpimo šaltinis – „Autumn Tints„.{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00