Vasariški dryžiai

IMG 533pp4

Lengva Saulės ranka paleista dryžių iš skirtingų spalvotai margintų medvilninių siūlų idėja ne vieną megztuką nuspalvina visomis vasaros spalvomis.

IMG 53hh15

Dalios vienos spalvos dryžiai gan platūs, todėl tokie lyg matomi, lyg nematomi. Saulė lenda pro debesis ar lengvos bangelės raibuliuoja auksiniame smėlyje?

IMG 53ghh19

Patogus modelis gražiai nuleistais pečiais ir ne per ilgom rankovėm, kaip tik kad matytųsi priderinta apyrankė:).

IMG 53kkk16

Dar vakar pasipasakojau savo „lūkesčius” pas kirpėją, kad pačiai man nežinant, ko noriu, jis atspėtų, kas tinka ir su kokia šukuosena aš gerai jausiuos. Nesąmonė, aišku, tokie dalykai yra tikras stebuklas. Bet stebuklai pasitaiko! Kai Tau prieš metus suverta apyrankė idealiai tinka prie ką tik nusimegzto megztinio, supranti, kad pasaulio harmonijos idėjos dėlionė pasipildė dar viena detale.
Megztuko apačioje bordo spalva atsiranda visai ne dėl to, kad pritrūko siūlų – jei kas taip pagalvotų! – čia, kad megztukas derėtų prie nagų lako;).

IMG 53kk23

Sausas medelis MZ kieme, sudalyvavęs ne vienoje fotosesijoje, dar buvo savo vietoje, tai privaloma nuotrauka su „bukietu”. Nes vasara graži ir sausa:)).

IMG 53ll40

Dalios Liepuonienės megztas megztukas iš Rosarios4 For Nature print 101, 111, 105, 107. Modelis – „Easy Going„.{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00