Casablanca

IMG 0684 mediumhh2

Vasaros karštis primena mezgėjams, kad ne vien vilna žmogus yra gyvas. Dar ir linu;). Žinau, kad daugelis mezgėjų baidosi vasarinių mezginių, nes sezonas toks trumpas, jei megsi kada širdis geidžia, o ne kalendorius diktuoja, tai žiūrėk ir lapai pagels… Paguodai primenu, jog lapai labai greitai vėl pažaliuoja. Ir kai tik pirmos tikrai šiltos dienos mus palepins, jas bus taip smagu pasitikti nauju vasariniu drabužėliu:).

IMG 0692 medium2

Aš pati pradedu megzti vasarinius daiktus tik vasarai gerai įsisiūbavus, kai jau ta šilta ir kvepianti atmosfera užliūliuoja ir apsvaigina, kai įkaitusios rankos taip džiaugiasi lino vėsa. Nesunku atspėti, kad dažniausiai tai būna rugpjūtis… Anksčiau grauždavausi, paskui juokdavausi, o po kiek laiko supratau, kad aš tiesiog labai iš anksto (kaip pagalvota!) ruošiuosi kitai vasarai. Dažniausiai kokį rugsėjį-spalį mezginį pabaigiu, išskalbiu ir… padedu. O jei ir nepabaigiu, kitus saulėtus metus išsitrauksiu, greitai greitai pabaigsiu (tiek nedaug beliko!) ir… pirmyn.

IMG 0697 medium2

Koks skirtumas dabar, žiūrint į laimingą Monikos veidą, kad vasarinė palaidinukė buvo pradėta praeitų metų rugpjūtį, baigta tai ji balandį, ankstyvai vasarai netikėtai mus užklupus.

IMG 0686 medium2

Ką reiškia datos (kilometrai raukinukų!!!), kai pačioje sezono pradžioje tu pasipuošus karališkos spalvos princesės vertu topu.

IMG 0690 medium2

Kuris ne tik prie ilgo sijono, ir prie šortų taip pat puikiai;).

IMG 0700 medium2

Vaidos B. megzta palaidinė ir nuotraukos. Modelis – „Casablanka„, siūlai – dvigubas 4 gijų linas 2(9).{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00