Firminė technika

Kaip jau ne kartą rašiau, megztukai dabar, atšilus orams, tampa labai svarbūs, todėl stengsiuos rodyti jų kuo daugiau:).

IMG 33hh71

Naujasis Gražvydės – toks jos firminis, kad net jį vieną ant pakabos nufotografavus, daugumai šio dienoraščio skaitytojų nekiltų jokių klausimų dėl autorystės;).

IMG 33hh69

Suderinti reglaną su nukeltų akių raštais – užsiėmimas ne iš lengvųjų, bet mes ir neiškom lengvų kelių;). Ieškom pačių gražiausių:)).

IMG 3gg373

Rastas uogyčių raštas Gražvydės pakeistas, kad tiktų nukeltoms akims. Visame megztinyje tos uogų kekės pakaitom su banguotom šakelėm sukomponuotos. Įdomumo suteikia į pereinamų spalvų siūlai, vykusiai tamsiame fone atsiskleidžiantys.

IMG 33hh79

Priekis be sagų, nes tiek estiška vilna, tiek nukeltų akių raštai sukuria formą laikančią medžiagą. Toks megztukas – švarkelis, kurį patogu užsimesti ant plonesnio apatinio sluoksnio, jokie kraštai nesiraitys ir nesiplaikstys, o prireikus bus dailiu fonu išskirtinei sagei:).

IMG 33kk80

Gražvydės Norkienės megztas megztinis iš estiškos Aade Long 8/2 vilnos (natūrali tamsiai ruda ir pereinama smėlio spalvos).{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00