Pavasarinis megztinis

IMG 22jki59

Naujas Dalios megztinis kaip tik šiųmetiniam pavasariui. Iš pirmo žvilgsnio gaivus ir vasariškas, šis gražiai ir žaismingai dažytas siūlas slepia savyje rimtą šilumos užtaisą. Viskas, ko šiom dienom ir reikia – tikrai šilto rūbo, bet nerėkiančio net apie siūlus nieko nesuprantančiam žmogui, koks jis VILNONIS! Ši vilna yra ne tik labai švelni čiuopti (to kaip ir tikimasi iš šiltojo meto mezginių, nesvarbu, kad kai kurias vasaras Lietuvoje tenka peržiemoti), bet ir labai švelniai, visai nežiemiškai nuspalvinta. Lyg trapi pirmų pavasarinių žiedų puokštė… Žodžiu, pats tinkamiausias rūbas reikiamai kūno ir sielos temperatūrai palaikyti:).

IMG 22kli61

Skiautinį primenantis mezginys ir sukurtas kaip dabartiniai siuviniai – ne iš senų skuduriukų ar siūlų galiukų, viskas parinkta tiesiai iš lentynų.

IMG 22ln62

Lengviau išvardinti, kokių naujosios Šetlando vilnos spalvų jame nėra, nei kurios įeina, gal tik ryškus ciklamenas neįsikomponavo į šią pastelinę paletę.

IMG 2klo265

Užtai kaip gerai įsikomponavo kamuoliukas Regia Pairfect, iš kurio turėjo išeiti visa rimta pora kojinių, o jis taip negailestingai buvo sunaudotas dviems mažoms kišenėlėms!

IMG 22klo69

Ir dar saga labai labai!

IMG 22klom72

Ir visas toks… vėl norėtinas;)).

IMG 2jki273

Dalios Liepuonienės megztas megztinis iš Croft 712, 757, 763, 762, 756, 761, 754, 759.{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00